Hayvanlara destek için Felix’in #Sendepatile Kampanyası Başlıyor!

Hayvanlara destek için Felix’in #Sendepatile kampanyası başlıyor

80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanların sağlıklı beslenmesinde öncülüğünü sürdüren Nestlé Purina, Felix markası ile Dünya Hayvanları Koruma Günü için gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesinin 4. senesinde bir kez daha #Sendepatile diyor. Sosyal medya üzerinden #SenDePatile hashtagiyle yapılan paylaşımlar sayesinde barınaklardaki hayvanlara mama bağışlanacak. Hedef 5 ton mama için 5 milyon adım.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin! sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Besleyici ve sağlıklı evcil hayvan ürünleri alanında dünya lideri Nestlé Purina, Felix markası ile birlikte barınaklarda ve sokaklarda zor koşullarda yaşamlarını sürdürmeye çalışan hayvanların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Nestlé Purina, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel düzenlediği ve artık gelenekselleşen sosyal sorumluluk projesi #Sendepatile ile hayvanlara mama bağışında bulunacak.

Bu yıl 4.’si yapılacak kampanya kapsamında, hayvanseverlerin attıkları adım sayısının ekran görüntüsünü Instagram veya Twitter üzerinden @felixturkiye hesabını mentionlayarak ve #Sendepatile hashtagi ile paylaşmaları durumunda, Nestlé Purina yaptığı 5 ton mamaya ek olarak 5 ton daha mama yardımında bulunacak. 5 ton mama için hedef 5 milyon adım.

Nestlé Purina PetCare Genel Müdürü Ayça Erkol kampanya ile ilgili olarak, “Nestlé Purina PetCare olarak hayvanların sadece dünyamıza değil insanların yaşamına da çok olumlu etkileri olduğuna inanıyoruz. Hayvanlar da tıpkı insanlar gibi en güzel şekilde yaşamayı hak ediyorlar. Bu nedenle bu yıl 4. kez düzenlediğimiz bu anlamlı kampanyaya katılmaları için tüm hayvanseverleri sosyal medyaya çağıyoruz. Yapacakları her bir paylaşım ihtiyaç sahibi hayvanlara sadece mama desteği olarak dönmeyecek aynı zamanda toplumumuzda önemli bir bilinçlenmenin sağlanması için de atılmış büyük bir adım olacaktır.” dedi.

Hayvan dostu paylaşımların yardıma muhtaç hayvanlara destek için farkındalık yaratmasını amaçlayan ve 2016 yılından bu yana yapılan bu kampanya kapsamında şu ana kadar 30 ton mama bağışı yapıldı.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler