Eğitim

Sivil Toplum İçin Veri Analizi ve Tableau Tanıtım Webinarı: Veriden Hikayeye

0

STGM-TechSoup Türkiye STÖ’lerin dijital güçlenmesi için webinarlara (internet seminerleri) devam ediyor. Bu webinarımızda Tableau Londra Ofisi Ürün Danışmanı Selchuk Emin STÖ’lere Tableau ile veri analizi, veri görselleştirme ve verilerin nasıl etkili hikayelere dönüşebileceğini aktaracak.

Tarih: 18 Ekim 2017, Saat 15.00
Konuşmacı: Selchuk Emin, Tableau Ürün Danışmanı

tableauVeri 21. yüzyılın motor gücü. Günümüzün en acil sorunlarını hızlı ve efektif bir şekilde çözmek için elimizde hiç olmadığı kadar veri bulunuyor. Ve bu verinin içinde anlatılmayı bekleyen bir o kadar hikaye…

Tableau verilerinizi görmenize ve anlamanıza yardımcı oluyor. Görsel veri analizi teknikleri kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde buluşlar yapmanızı ve dünya ile paylaşmak istediğiniz mesajları anlaşılır bir şekilde sunmanızı sağlıyor.

Bu webinarda öğrenecekleriniz:

· Veriden çıkarılan hikayelerin değişimi tetikleyici gücü;
· Tableau ile veriye bağlanma ve görsel analiz oluşturma – canlı gösterim;
· Tableau Public ve websiteniz üzerinden buluşlarınızı paylaşma;
· Tableau Foundation’ın STÖ’lere sunduğu destek;
· STÖ’lerin Tableau başarı hikayeleri

Kayıt İçin Tıklayınız
Kayıt olmadan lütfen okuyun:
webinarKayıt bağlantısında yer alan First Name(ad), Last Name(soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.

Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecek. Gelen bağlantıya tıklayarak ve otomatik indirilen GoToWebinar yazılımını yükleyerek 18 Ekim’de eğitime katılabileceksiniz.

Webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor, 250 STÖ temsilcisine kadar kayıt almaya devam edeceğiz. Online olduğu için herhangi bir eleme yapmayacağız, ancak webinar günü önce bağlanan 100 katılımcı webinara erişebilecek.

İletişim:
Özlem Kocaadam
Techsoup Türkiye Koordinatörü
[email protected]

Kaynak stgm.org.tr

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Eğitim