Eğitim Medya

STÖ’ler İçin Sosyal Medya ve Dijital Araçlarla Tanışma Webinarı

STGM-Techsoup Türkiye, STÖ’lerin kapasitesini güçlendirmek için çalışmalarına internet seminerleriyle (webinar) devam ediyor. 19 Eylül’de sivil toplum örgütlerinin sosyal medya yönetimi ve işlerini kolaylaştıracak dijital araçlarla tanışmasını amaçlayan bir webinar düzenliyoruz. Şimdi kaydolun!

Webinar içeriği:

  • Sosyal medyaya giriş ve sosyal mecralar
  • Sosyal medya yönetim ve zamanlama araçları
  • Sosyal medya için temel görsel düzenleme
  • Temel hesap ve internet güvenliği

Konuşmacılar: Kenan Dursun, Şevket Uyanık

Tarih: 19 Eylül 2017, Saat: 15:00 – 16:15

[button color=”green” size=”medium” link=”https://attendee.gotowebinar.com/register/550032176530856195″ icon=”” target=”true”]Kaydolmak İçin Buraya Tıklayın[/button]

Kayıt olmadan lütfen okuyun:
Aşağıda yer alan First Name(ad), Last Name(soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.

Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecek. Gelen bağlantıya tıklayarak ve otomatik indirilen GoToWebinar yazılımını yükleyerek eğitime katılabileceksiniz.

Webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor, 250 STÖ temsilcisine kadar kayıt almaya devam edeceğiz. Online olduğu için herhangi bir eleme yapmayacağız, ancak webinar günü önce bağlanan 100 katılımcı webinara erişebilecek.

İletişim: [email protected]

Kaynak stgm.org.trr

Yorum yazın

Yorum yazmak için tıklayınız

sivilalan.com’un E-Bültenine Abone Olun

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Etkiniz AB Programı

Etkiniz AB Programı
Anlatan Eller