Ücretsiz STÖ’ler İçin Google Reklam Bağışları (AdWords) Webinarı

Ücretsiz STÖ'ler İçin Google Reklam Bağışları (AdWords) Webinarı
Ücretsiz STÖ’ler İçin Google Reklam Bağışları (AdWords) Webinarı

STGM-TechSoup Türkiye STÖ’lerin dijital güçlenmesi için webinarlara (internet seminerleri) devam ediyor. Bu webinarımızda Multiligo Dijital Pazarlama Uzmanı Barış Yaşbala STÖ’lere Google reklam bağışlarını verimli ve etkin kullanmaları için gerekli olan önemli noktaları ve nasıl reklam kampanyaları geliştirerek hedef kitleyle iletişim kurulabileceğini, yeni bağışçılarla tanışabileceklerini anlatacak.

Tarih: 15 Mayıs, Saat 15.30-16:30
Konuşmacı: Barış Yaşbala, Multiligo Ajansı İrlanda – Dijital Pazarlama Uzmanı
Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, kampanyanızı uygun hedef kitleye tanıtmak, bağışçı sayısını artırmak, telefonla aranmak veya yeni gönüllüler bulmak gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.
Google, TechSoup Türkiye’ye kayıtlı uygun STÖ’lere tamamen ücretsiz servisler sunuyor. Google Reklam Bağışları ile STÖ’ler her ay arama ağında reklam vererek kullanabilecekleri 10.000$’lık krediye sahip oluyor. Bunun için aşağıdaki 3 adımı takip ederek reklam bağışı hesabınızı oluşturabilir, webinarı takip ederek Google Reklamları etkin bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

google adgrants

ADIM 1: TechSoup Türkiye’ye üye olun.
TechSoup Türkiye Başvuru Kılavuzu

ADIM 2: Kayıt işleminin ardından hangi bağış programlarından yararlanabileceğinizi size e-posta ile bildireceğiz. Google programı için uygunsanız başvurunuzu gerçekleştirin.
Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Başvuru Kılavuzu

ADIM 3: Reklam Bağışlarına Başvuru Yapın ve Hesabınızı Etkinleştirin
Google Reklam Bağışları Başvuru Kılavuzu

Daha Fazla Google: Dilerseniz STÖ’nüzün dijital dönüşümü için de bir adım atabilir G-Suite’i sınırsız sayıda kullanıcı için etkinleştirebilirsiniz.
Google G-Suite Başvuru Kılavuzu

Webinara Kayıt İçin Tıklayınınız!

Kayıt olmadan lütfen okuyun:

Kayıt bağlantısında yer alan First Name(ad), Last Name(soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.

Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecek. Gelen bağlantıya tıklayarak ve otomatik indirilen GoToWebinar yazılımını yükleyerek 15 Mayıs’ta eğitime katılabileceksiniz. Kullandığınız cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik uyarı servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Webinarın Türkiye saatiyle 15.30’da başlayacağını lütfen unutmayın.

Webinara aynı anda 250 STÖ temsilcisi katılabiliyor, 1.000 STÖ temsilcisine kadar kayıt almaya devam edeceğiz. Online olduğu için herhangi bir eleme yapmayacağız, ancak webinar günü önce bağlanan 250 katılımcı webinara erişebilecek.

İletişim:
Özlem Kocaadam
Techsoup Türkiye Koordinatörü
[email protected]

Webinara Kayıt İçin Tıklayınınız!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler