Haberler

MSF Tanıtım Günü: Sınır Tanımayan Doktorlar (MSF) Ankara’da

0

(English below)

Uluslararası tıbbi insani yardım kuruluşu Sınır Tanımayan Doktorlar (MSF), Dr. Apostolos Veizis’in katılımıyla 5 Ekim Perşembe 18:30 – 20:30 arası bu kez Ankara’da (*) tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenliyor.

Kayıt İçin Tıklayınız
Silahlı çatışma, salgın hastalık ve doğal afet durumlarından etkilenen veya sağlık hizmetlerinden mahrum bırakılan insanlara acil yardım hizmeti veren MSF, dil, din, ırk, toplumsal cinsiyet ve siyasi görüş ayrımı gözetmeksizin yalnızca ihtiyaca dayalı olarak sağlık hizmeti sunar. Bağımsızlık ve tarafsızlık ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren MSF, tıp etiği ve uluslararası insancıl hukuk ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır.

Tıp doktoru, hemşire, lojistikçi, psikolog, İK çalışanı, epidemiyolog, laboratuvar teknisyeni veya doğum ebesi olmanız farketmiyor… MSF’nin çalışmaları hakkında daha fazla bilgi almak ve dünya çapındaki tıbbi insani yardım projelerine katılmak isteyen tüm sağlık çalışanları veya lojistik ve idari alanda çalışanlar sunum ve soru-cevap oturumumuza davetlidir.

Katılımcı sayısı 50 kişiyle sınırlı olduğu için lütfen Eventbrite üzerinden etkinliğe ücretsiz kaydınızı yaptırıp yerinizi ayırtın:

Kayıt İçin Tıklayınız


Not: Etkinlik dili İngilizce olacaktır.

www.sinirtanimayandoktorlar.org

Yer: CK Farabi Otel – Salon Yekta
Cinnah Caddesi Farabi Sokak No:34 Çankaya / Ankara
Tel: (0 312) 427 78 68
http://ckfarabihotel.com/en/toplati-davet/

– – –

Working in MSF projects abroad – Info Session

Whether you are a doctor, nurse, logistician, psychologist, laboratory technician, epidemiologist, human resources administrator or midwife.. If you are interested in learning more about working in #MSF projects around the world, we are looking forward to seeing you at our information session on 5th of October in Ankara (*). Dr. Apostolos Veizis from MSF will also be there. http://bit.ly/2fczAtl

Please register to the event and join us to learn more about our activities, the profiles we need, basic criteria to apply and more! http://bit.ly/2fczAtl

Venue: CK Farabi Otel – Salon Yekta
Cinnah Caddesi Farabi Sokak No:34 Çankaya / Ankara
Tel: (0312) 427 78 68
http://ckfarabihotel.com/en/toplati-davet/

Haberlerimizden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz?

Civic Space Jobs

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler