Sürdürülebilirlik için Mühendislik Çözümler Atölyesi Bursa

Sürdürülebilirlik için Mühendislik Çözümler Atölyesi Bursa

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği ve Grundfos tarafından, Poul Due Jensen Vakfı‘nın desteğiyle yürütülen Sürdürülebilirliğin Sorumlu Mühendisleri projesi sürdürülebilirlik ve mühendislik arasındaki ilişkiye dikkat çekmeyi, genç mühendislerin çevresel ve sosyal problemler karşısında çözümler üretmelerini amaçlıyor.

 Bursa Çözümler Atölyesi’nde “Su Kullanımı ve Yönetimi”, “Enerji Verimliliği”, “Atık Yönetimi”, “Kentlerin İklime Uyumu ve Dirençlilik” ve “İklim Değişikliğinin Kadınlar ve Kız Çocukları Üzerindeki Etkileri” başlıklarında yaratıcı ve yenilikçi çözümler üreteceğiz.

Katılımcılar aynı zamanda; atölyemize katılan Grundfos uzmanlarıyla beyin fırtınası yapma, onların geri bildirimlerini alma ve kariyer yolculuklarını dinleme fırsatını yakalayacaklar.

Mühendislik, mimarlık ve tasarım fakültesi öğrencisi veya yeni mezun, çevresel ve toplumsal sorunların farkında olan ve bu sorunlara çözüm üretmek isteyen 18-30 yaş arasındaki herkese atölyemiz açıktır.

Uludağ Üniversitesi Çevre Topluluğu, Nilüfer Kent Konseyi Gençlik Merkezi, Nilüfer Tasarım Atölyesi ve Nilüfer Belediyesi Pancar Deposu’na değerli iş birlikleri için teşekkür ediyoruz.

Atölye günü ve saati: 24 Mayıs 2024, Cuma | 13:30 – 18:00

Atölye yeri: Nilüfer Belediyesi Pancar Deposu

Adres: Konak, Yıldırım Cad. No: 108, Nilüfer/Bursa

Son kayıt tarihi: 23 Mayıs 2024, Perşembe 14:00

Atölye katılımcılarına sertifikaları e-posta ile iletilecektir.

* Program detayları ilerleyen günlerde e-posta ile sizlere ulaştırılacaktır. 

Sorularınız için [email protected] adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler