Dijital Kültürel Miras Ağı’nın İzmir’de Gerçekleştireceği “Kent Buluşmaları”na Davetlisiniz

“Dijital Kültürel Mirası Korumak Mümkün. Birlikte Daha Güçlüyüz!”

Dijital Kültürel Miras Ağı; dijital kültürel mirası geniş bir kitleye tanıtmak, alana ilgi duyanları haberdar etmek ve bireyleri bu konuda bilgilendirmek üzerine çalışmalar yürütmektedir.

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı desteğiyle, Kent Buluşmaları kapsamında ikincisi gerçekleşecek olan etkinlikte dijital kültürel miras, bilgiye erişim, açık veri ve daha birçok konuyu ele alıp birlikte neler yapılabileceği konuşulacak. 

Uluslararası Müzeler Günü’nde bizlerle birlikte olmak isteyen herkes etkinliğimize davetlidir.

İzmir’de gerçekleşecek olan buluşmaya 18 yaşını doldurmuş her birey başvuruda bulunabilir. Etkinliğimiz 20 katılımcı ile sınırlıdır.

Etkinliğimiz 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü 09:30-15:00 saatleri arasında Withco Coworking Space’de gerçekleştirilecektir. 15:00-17:00 saatleri arasında İzmir Resim ve Heykel Müzesi’ne ziyaretimiz olacaktır. 

Başvurular 15 Mayıs Çarşamba günü 23.59’a kadar devam edecektir. 

Etkinlik mekanından müzeye ulaşım için İzmirim ulaşım kartınızı, müzeye girişlerde kullanmak için müze kartınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Müze kartınız mevcut değil ise müze girişinden temin etmeniz gerekmektedir. 

Başvurusu olumlu veya olumsuz sonuçlanacak olan bütün adaylara 16 Mayıs 2024 tarihine kadar mail ve telefon yolu ile geri dönüş yapılacaktır.

Etkinliğimize Türkiye’nin her yerinden başvurabilirsiniz, etkinlik dili Türkçe’dir ve katılım ücretsizdir. 

Katılmak için tıklayın.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler