Sivil Toplum Zirvesi 2 Aralık 2023’te Gerçekleşiyor!

Sivil Toplum Zirvesi 2 Aralık 2023'te Gerçekleşiyor!

Sivil Toplum Akademisi tarafından ikincisi düzenlenen Sivil Toplum Zirvesi 2 Aralık 2023 tarihinde Fatih Neslişah Sultan Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor!

Türkiye ve Dünyada değişen ve gelişen dinamiklerle sivil toplumda yaşanan dönüşümü gündemine alan İLKE Vakfı, “Dayanıklı Sivil Toplum” gündemiyle gerçekleştireceği Sivil Toplum Zirvesi 2023’te şu sorulara cevap vermeyi hedefliyor: Sivil toplumun ve sivil topluma dair değer üreten insanların yaklaşımı nedir? Yaşananlar karşısında STK’lar değişime ne kadar açık ve hazır? STK’lar için sürdürülebilir gelecek nasıl mümkün olabilir? Sivil toplum için dayanıklılık ne ifade ediyor?

– Zirve Nerede Olacak?

Zirve, Neşlişah Sultan Kültür Merkezi’nde olacak. [Karagümrük, Kaleboyu Cd. No:107, 34091 Fatih/İstanbul]

– Zirve Kaç Gün Sürecek?

2 Aralık 2023 Cumartesi günü yapılacak Zirve, tek gün planlanmıştır.

Sivil Toplum Zirvesi 2 Aralık 2023'te Gerçekleşiyor!

STA Hakkında

Sivil toplumun konuları, sorunları ve ihtiyaçlarına yönelik bilgi üretmek ve ürettiği bilgiyi tüm paydaşlarına sunmak amacıyla kurulmuştur. Çalışma sahası; eğitim, araştırma ve raporlama olmakla birlikte STA, sivil toplumun dikkat noktalarına yönelik çalışmalarını hem ulusal hem de uluslararası sahada sürdürme hedefindedir. STA, geliştirdiği projeler ve araştırmalar ile STK’ların kapasite, üretim ve iletişim kabiliyetlerine yönelik odak çalışmalar yapmaktadır.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler