Uluslararası Sivil Toplum Ağı Derneği, (ICSNA) “Hak” Webinarı 4 Kasım’da Gerçekleştiriyor!

Uluslararası Sivil Toplum Ağı Derneği, (ICSNA) "Hak" Webinarı 4 Kasım'da Gerçekleştiriyor!

Uluslararası Sivil Toplum Ağı Derneği (ICSNA), 2018 yılında üniversite öğrencileri tarafından Trabzon’da kuruldu. Temel amaçları hayalini kurduğumuz demokratik, eşit, adil, erişilebilir ve hukukun üstünlüğünün temel alındığı bir dünya oluşumuna katkıda bulunmaktadır. Bunu gerçekleştirirken çocuklar, gençler, kadınlar ve engelliler başta olmak üzere tüm dezavantajlı hak öznelerinin haklarını savunuyoruz.

Uluslararası Sivil Toplum Ağı Derneği’nin (ICSNA) Hak Odaklı Yaşam projesi  kapsamında gerçekleştirdiği “Hak” Webinarları devam ediyor!

4 Kasım 2023 Cumartesi günü saat 20.00’de gerçekleştirilecek ve moderatörlüğünü ICSNA’den Cansın Kuvvet’in gerçekleştireceği üçüncü webinarda 2023-2024 Mercator İstanbul Politikalar Merkezi Araştırmacısı Prof. Dr. Demet Lüküslü ve Sivil Toplum Çalışmacısı Necmettin Yemiş ile gençlik hakları üzerine programda yer alacak. Bu webinarda gençlik ve gençlik hakkı kavramının ve hareketinin ortaya çıkışı, gelişimi, Türkiye’de gençlik çalışmaları ile sivil toplumda gençlik hakkının nasıl ele alındığı, BM ve diğer IGO’lar gençlik hakkı konusunda söylemlerinden bahsedeceğiz. Katılım linki,  başvuru formunu dolduran kişilerin mail adresine etkinlikten bir gün önce iletilecektir.

Başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 3 Kasım Cuma 2023 Saat 16.00

Not: Webinar kayıt alınarak ICSNA YouTube hesabında yayınlanacaktır.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler