PandaLCE 2024 Sivil Toplum Projeleri için Eğitmen Havuzu Başvuruları Başladı!

PandaLCE 2024 Sivil Toplum Projeleri için Eğitmen Havuzu Başvuruları Başladı!
Sivil Toplum Alanında İş Birlikçi Adım: PandaLCE Eğitmen Havuzu

Dünyada sivil toplumun etkisi ve sivil topluma olan ihtiyaç giderek artıyor ve bu alanda nitelikli eğitim ve bilgi paylaşımı daha da kritik bir hâl alıyor. İşte tam da bu noktada, 2017 yılında “Eğitmen Panda” adıyla kurulan ve sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere üniversiteler ve şirketlere öğrenme çözümleri sunan PandaLCE (Panda Learning, Culture & Experience); eğitmen havuzu başvurularını açarak, nitelikli eğitmenlerin bir araya geleceği ve iş birliği yapabileceği bir platform oluşturuyor.

PandaLCE Eğitmen Havuzu, Eğitmenleri Bir Araya Getiriyor

Sivil alanda eğitim veren deneyimli eğitmenlerden oluşan bu havuz, gelişim ve iş birliği fırsatları sunarak bir topluluk oluşturmayı hedefliyor.

PandaLCE’nin yönetici ortağı Zeynep Bostan konuya ilişkin şunları söylüyor: ” PandaLCE’nin Eğitmen Havuzu hakkında çok heyecanlıyız! Havuzumuza katılan eğitmenler için özel bir gelişim programı tasarladık. Amacımız, bu program aracılığıyla birlikte çalışacağımız harika insanlar için bir standart oluşturmak, birbirimizden öğreneceğimiz bir topluluk inşa etmek ve sivil toplum için yeni bir nitelikli eğitmen kaynağı yaratmak. PandaLCE Eğitmen Havuzu; sadece kişisel ve profesyonel gelişimimize katkı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda sivil toplumun güçlenmesine de yardımcı olacak.”

Kimler başvurmalı?

Eğitmen Havuzu’na başvurmak isteyenler için aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurulmalıdır:

  • En az 2-3 yıl eğitmenlik deneyimine sahipseniz: Sivil toplum projelerinde eğitim verme konusunda deneyime sahip adaylar özellikle beklenmektedir.
  • İçerik üretme konusunda istekliyseniz: Nitelikli eğitim materyali hazırlama ve içerik üretme konusunda istekli adaylar aranmaktadır.
  • Sosyal beceri eğitimleri veriyorsanız: İletişim becerileri, liderlik, ekip çalışması, problem çözme, eğitici eğitimleri, çeşitlilik ve dahiliyet, toplumsal cinsiyet vb. sosyal beceri başlıklarında eğitimler veriyorsanız başvurabilirsiniz.
  • Teknik beceri eğitimler veriyorsanız: Sadece sosyal beceri eğitimlerine odaklanmıyoruz. PandaLCE Eğitmen Havuzu, sivil toplum projelerinde teknik beceri eğitimi sağlayabilecek eğitmenleri de arıyor. Dijital pazarlama, veri analizi, yazılım geliştirme gibi konularda teknik uzmanlık alanlarınız varsa ve sivil toplumun gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız, başvurunuzu gönderebilirsiniz.
Kabul Şartları ve Süreç

Eğitmen Havuzu’na başvurmak isteyen adaylar, özgeçmiş ve ön yazılarını [email protected] adresine iletebilirler.

Başvuruların son tarihi 10 Kasım 2023’tür. 

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler