Avrupa Siyaset Okulu’nun 2024 Yılında Gerçekleştireceği İlk Eğitim Programı için Başvurular Açıldı!

7-14 Ocak 2024 tarihlerinde Arter’de düzenlenecek olan programda Türkiye’nin önde gelen akademisyen ve uzmanları ders verecek, insan haklarından dış politikaya, seçmen eğilimlerinden sosyal politikalara, çok çeşitli konu başlıkları altında dersler yapılacak.

Avrupa Siyaset Okulu‘nun Kış Eğitimi’ne hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Programımız 25 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir.

Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Program için başvurular 26 Temmuz 2023 tarihi itibariyle açılmış olup, 24 Ağustos 2023, saat 21.00’e kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar 3 Eylül 2023, Pazar günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 18 Eylül tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler