Geleceğe Tutunan Eller: Üniversite Gençlerine Deprem Sonrası Uzman Rehberlik ve Destek Programı Katılımcılarını Bekliyor

Mobimenti E-Mentorluk Platformu ve Girişimci Psikologlar Derneği afet sonrası üniversite gençlerine destek için planladığı yeni proje olan; “Geleceğe Tutunan Eller” ile sizlerin karşısında.

Proje Üniversite Gençlerine Deprem Sonrası Uzman Rehberlik ve Destek Programı olarak hayata geçiriliyor. Bu proje, deprem bölgelerinde afeti birebir tecrübe etmiş ve deprem bölgelerinde yaşayan ya da o bölgelerdeki üniversitelerde öğrenim gören öğrencileri kapsamaktadır.

Ana amaç, depremden kaynaklı üniversite gençlerinde oluşan kaygı ve gelecek endişelerinin sağaltımını sağlamak, uzmanlar ile yaşadıkları olumsuzluklarla başa çıkma yöntemlerini öğretmek ve normale dönme sürecinde iyileştirme çabalarına destek olmaktır. Proje online webinarlar şeklinde olup toplamda 6 haftalık bir süreyi kapsayacaktır.

Başvurularınızı yapmak için aşağıda yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu form aracılığıyla projeye katılmak isteyen tüm deprem mağduru üniversite öğrencileri bekleniyor.

Forma ulaşmak için buraya tıklayınız.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler