SociAll UP Sosyal Farkındalık Festivali’ne Davetlisiniz!

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Girişimcilik Kulübü siz değerli STK, sosyal girişimler ve gönüllüleri SociAll Up Sosyal Farkındalık Festivali’ne davet ediyor!

27.05.2023 tarihinde 09.30-20.00 saatleri arasında İPA Florya Kampüs’te STK ve sosyal girişimleri öğrenciler ve gönüllüler buluşturmayı hedefliyor. Sosyal farkındalık üreten kurum ve kuruluşlarla gönüllüler arasındaki etkileşimi arttırmak ve öğrencilerin değer üretmesini sağlamak amacıyla düzenle 1000 kişiden fazla katılımcının beklendiği Türkiye’nin ilk ve tek sosyal farkındalık festivali olan SociAll Up Sosyal Farkındalık Festivali’nin bu yıl #izbırak mottosuyla beşincisi gerçekleşecek.

Festivalde birbirinden aktif ve coşkulu workshoplar, çekilişler, sertifika eğitimleri, açık mikrofon konuşmaları, egzersizler, konserler ve sosyal farkındalığa dair faaliyetler olacaktır.

SociAll Up Sosyal Farkındalık Festivalinde sizlerde STK ve Sosyal Girişim olarak yer almak ve stant açmak isterseniz buradaki katılım formunu doldurabilirsiniz.

Bireysel katılımcı olarak yer almak isterseniz buradaki formu doldurabilirsiniz.

Etkinlik Tarihi:

27.05.2023 saat 09.30-20.00

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler