Etkinlikler

SociAll Up Sosyal Farkındalık Festivali 18 Mayıs’ta İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü Bahçesi’nde!

0

İstanbul Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından bu yıl 4. Kez düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek sosyal farkındalık festivali olan SociAll Up Sosyal Farkındalık Festivali, katılımcılarına muhteşem bir festival vaad ediyor!

18 Mayıs’ta İstanbul Üniversitesi’nin tarihi bahçesinde olacak festival Türkiye’nin en büyük girişimcilik festivallerinden birini hayata geçirmeyi hedefleyen SociAll Up ev sahipliği yapıyor. Festival, sosyal farkındalığa dair faaliyetleri ile girişimciliğin her aşamasını katılımcıları ile buluşturuyor.

Ana sahnesinde 9+ oturumda 7+ konuşmacı yer alırken, workshop alanında çeşitli aktiviteler yapabilir STK’lar ile konuşabilir sosyal #FarkındalığaYeşilIşıkYak’abilirsiniz. Tüm girişimcilik ekosisteminde sosyal farkındalığa yeşil ışık yakacak olan SociAllfest’22, birbirinden aktif ve coşkulu workshoplar, egzersizler, çekilişler ve sosyal farkındalığa dair faaliyetleri de içinde bulundurarak birçok alanı ele alırken işinde uzman insanlarla ekosisteme dair birçok şey öğrenmemize olanak sağlıyor.

SociAll Up kapsamında kurulacak olan workshoplarla hem ekolojiye zarar vermeden aktivite sağlarken hem de eğlenebileceğiniz bir ortam oluşacak!
Festival alanımızda olacak olan birçok Sivil Toplum Kuruluşları ile konuşma imkânı sağlayabilir ve gönüllük kavramını benimseyerek siz de bir gönüllü adayı olabilirsiniz. #FarkındalığaYeşilIşıkYak’ıp iz bırakmak isteyen tüm katılımcıların buluşma noktası SociAll Fest’22 olacak!

İşte SociAll Up’ın birbirinden değerli konuşmacıları:

  • Deniz Dülgeroğlu
  • Cantekin Ertekin
  • Özge Kılıç Yasavul
  • Semra Çetinkaya
  • Serap Irmak
  • Lara Sözer
  • Esra Arslan

18 Mayıs 2022 Çarşamba günü İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü Bahçesi’nde SociAll Up ile görüşmek üzere.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.