Öğretmen Ağı Faaliyet Raporu 2022 Yayımlandı

Türkiye’de, eğitim alanında faaliyet gösteren öncü 6 Vakıf; Aydın Doğan VakfıBir Arada Yaşarız Eğitim ve Toplumsal Araştırmalar Vakfı ( BAYETAV)Enka VakfıMehmet Zorlu V akfıSabancı Vakfı ve Vehbi Koç Vakfı tarafından desteklenen ve yürütücülüğünü Eğitim Reformu Girişimi’nin (ERG) üstlendiği Öğretmen Ağı’nın 2022’de gerçekleştirdiği çalışmaların; öğretmenlerin yarattığı değişim hikayeleri ve verilerle derlenerek aktarıldığı Faaliyet Raporu yayında.

Eğitim gündeminin bir hayli yoğun olduğu 2022 yılında Öğretmen Ağı’nda çeşitlenen farklı ihtiyaçlara bir arada çözüm üretmeye devam edildi. Öğretmenlerin mesleki yolculuklarında ihtiyaç duydukları dayanışma ve güçlenme ortamını sağlayacak bir öğrenme topluluğu oluşturma hedefi ile yola çıkan Öğretmen Ağı’nın, hedefine ilerlerken çok disiplinli yapısı ve paydaşları ile bir işbirliği ağına dönüştüğü görülüyor.

Raporda yer alan çalışmaların; Öğretmen Ağı’nın içinde bulunduğu dayanışma, beslenme ve üretme ortamına ihtiyaç duyan her öğretmene ve paydaşa ulaşması; peşinde olduğumuz değişim hedefi ve nitelikli eğitime bizleri bir adım daha yaklaştırması dileğiyle.

Öğretmen Ağı Faaliyet Raporu 2022’yi incelemek için tıklayın.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler