Ulus’ta Oryantiring Etkinliği Katılımcılarını Bekliyor

“STEP Derneği ve AnkaraAks iş birliği ile Ankara 101 serisi kapsamında hazırlanan ve 30 Ekim 2022’de ikincisi düzenlenecek Ulus’ta Oryantiring etkinliği katılımcılarını bekliyor!

Bu etkinlik, oryantiring sporundan yola çıkılarak hazırlanmış ancak kentsel alanda zaman yolculuğu temasına sahip bir ekip oyunudur. Oyun, belirli bir alanda ekiplerin bilmeceleri çözerek ilgili konumlara ulaşmaları kurgusu ile tasarlanmıştır. Yarışma akabinde kısa bir çalıştay düzenlenerek interaktif bir Ulus tanıtımı yürütülecektir.

Katılım için ilk olarak formu doldurmanızı rica ediyoruz. Formu dolduranlara 1-4 gün içerisinde dönüş yaparak katılım durumları teyit edilecektir. Katılımı karşılıklı olarak teyit edilen yarışmacılara detaylı yarışma bilgileri iletilecektir.

* Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

*Kontenjan sınırlıdır.

*Toplam etkinlik süresi yaklaşık 2 saattir.

**AnkaraAks ve STEP Derneği gerekli gördüğünde etkinlik ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.”

Sürdürülebilir Etki ve Ekolojik Planlama Derneği (STEP), Ankara’da sürdürülebilirlik ve eşitlik ilkeleri ekseninde kentsel ve sosyal sorunlara çözüm aranması ve bu alanda çalışmaları olan kurumlarla işbirliği yapılması amacı ile kurulan bir Sivil Toplum Kuruluşudur.  Bu amaç doğrultusunda toplumsal cinsiyet eşitliği, afet ve risk yönetimi, göç, tarihi koruma, düşük karbonlu tasarım ve uygulamalar gibi konuları çalışma alanı belirleyen STEP toplumun dezavantajlı kesimlerini kapsayıcı çalışmalar yapmayı hedeflemektedir.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler