Girişimcilik ve Kariyer Yolculuğuna Etkili ve Sürdürülebilir Bir Giriş Yapın 

Philip Morris Türkiye (PMTR) ve Türkiye Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) iş birliğinde karbon ayak izi, enerji verimliliği, su ve atık yönetimi süreçlerini daha temiz ve sürdürülebilir hale getirmek, bu alanlarda yenilikçi ve etki yaratan fikirlerin çıkmasını sağlamak ve ekosisteme bu hedeflere yönelik çalışan inovatif girişimleri kazandırmak için tasarlanan FutureMark (Sürdürülebilirlik Ideathon) başlıyor! 

Türkiye’nin herhangi bir üniversitesinin herhangi bir bölümünün üçüncü veya dördüncü sınıfındaysan veya üniversiteden son 2 yılda mezun olduysan, bu programa hemen buradan başvur!

Program Detayları:

12-13-14 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleşecek bu keyifli ve öğretici yolculuğun bir parçası olmak için bu fırsatı kaçırma! Bireysel olarak ya da maksimum 4 kişilik takımlar olarak başvurabileceğin bu Ideathon’da bir yandan tasarım odaklı düşünme (design thinking) ve yalın girişim (lean startup) yöntemlerinin temellerini öğrenirken bir yandan da zihin haritası ile kök problem keşfi, persona oluşturma, fikir geliştirme, iş modeli kurma, MVP kurma ve girişim sunumu yapma konularında metodolojik ve pratik çalışmalar yürütme fırsatı yakalayacaksın. Çevrimiçi gerçekleşecek etkinlikte aynı zamanda PMTR uzmanlarıyla bir araya gelebilecek ve girişimcilik ekosistemine de adım atmış olacaksın!

Birinci olan takım üyelerine Apple Watch SE, ikinci olan takım üyelerine Airpods Pro, üçüncü olan takım üyelerine ise kişi başı 2500 TL, grup toplamında 10000 TL değerinde eğitim desteği, ayrıca dereceye giren tüm takımlar PMTR üst yönetim ekibi ile buluşma fırsatı ve PMTR kurumiçi girişimcilik toplantısında sunum yapma hakkı elde edecekler. Tüm bunların ötesinde tüm katılımcılar girişimcilik ve kariyer yolculuğuna etkili ve sürdürülebilir bir giriş yapmış olacak.

Son Başvuru Tarihi: 27 Eylül 2022

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler