Üretkeniz.Biz’in “Deneyimden Üretime Kaviyer” Projesi Girişimci Başvuruları Açıldı!

Üretkeniz.Biz’in “Deneyimden Üretime Kaviyer” Projesi kapsamında hazırlanan, “Kaviyer Girişim Rehberleri” Platformu; T.C. Sanayi Bakanlığı koordinasyonunda, Ankara Kalkınma Ajansı‘nın mali desteğiyle, Ankara Sanayi OdasıTOSYÖV Vakfı ve TBD TÜRKİYE BİLİŞİM DERNEĞİ‘nin iş ortaklığıyla oluşturulmuştur.

Programın ortak amacı nedir? Girişimcileri ihtiyaç duydukları bilgi, finansal kaynak, yönetim ve sürdürülebilirlik konusunda, güvenli ve doğru bir yolda destekleyerek girişimcilik ekosistemine katkı sağlamaktır.

Kimler başvurabilir? KOBİ’ler ve Startup’lar başvurabilir.

Program ne kadar sürecek ve katılım ücretli mi? Ekim sonuna kadar devam edecek ve  program ÜCRETSİZ’dir.

Girişimci Rehberi Programı ne demek? Girişimcilerin ihtiyaçlarının, alanında uzman Rehberler tarafından analiz edildiği ve önceliklendirildiği bir güçlendirme destek programıdır. Program içinde kuşaklar arası iletişim, sinerji toplantıları, girişimci ve rehber ağları oluşturma eğitimleri ve fırsatları da olacaktır.

Hangi alanlarda rehberlik desteği alınabilir? Finansal sürdürülebilirlik ve finans yönetimi, fon kaynaklarına ve finansal desteklere erişim, patentleme, hukuk, iletişim, üretim süreçleri, İnsan kaynağı yönetimi , ihracat, satış, markalaşma ve yeni pazarlara erişim gibi pek çok alanda “Rehber” desteği alınabilmektedir.

Bonus “Neden bu programa başvurmalısınız?” Bu program çok uzun yıllardır girişimci olan kişiler tarafından, kendi deneyimleri ve ihtiyaçları düşünülerek planlanmıştır. Bir girişimcinin ihtiyaç duyduğu tüm destek süreçleri üzerinde uzun uzun çalışmış, iş hayatında alanlarında uzmanlaşmış, kendi deneyimlerini ve bilgilerini girişimcilere doğru bir platformda aktarmak  isteyen Rehberlerle kurgulanmış, uzun süreli bir programdır. 

Programla ilgili detaylı bilgiye ve başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Son başvuru tarihi: 19 Nisan 2021

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler