MNG Havayolları ICAO GISS Etkinliğine Gümüş Sponsor Oldu

MNG Havayolları Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü’nün (ICAO) düzenlediği en kapsamlı etkinliğine gümüş sponsor oldu. Önceki yıllarda yapılan 3 farklı etkinliğin kombinasyonu olarak organize edilen Küresel Uygulama Destek Sempozyumu’nda (GISS) 140 ülkenin katılımıyla havacılık sektörünün tüm paydaşları bir araya geldi.

Birleşmiş Milletler’in uluslararası hava taşımacılığı konusunda hükümetleri desteklemek için kurduğu ICAO, Covid-19 pandemisi sonrası ilk büyük organizasyonunu İstanbul’da düzenledi. Geçmiş yıllarda Dünya Havacılık Forumu (IWAF), Küresel Havacılık İş birliği Sempozyumu (GACS) ve Küresel Havacılık Eğitimi Sempozyumu adıyla 3 farklı etkinlik düzenleyen ICAO, bu yıl etkinlikleri birleştirerek hava kargo sektöründeki tüm iş ortaklarını tek seferde bir araya getirdi. Tüm dünyadan katılımcıları 4 günlüğüne İstanbul’da buluşturan etkinlik, hem mükemmel bir ağ oluşturma hem de paneller aracılığıyla çok önemli lojistik gündemleri yakalama fırsatı sundu. Küresel hava taşımacılığında sürdürülebilir ve verimli bir geleceği desteklemek için en iyi uygulamalar ve yenilikler hakkında paylaşımlar ve çalışmalar yapıldı.

ICAO GISS gümüş sponsoru olarak plaketini alan MNG Havayolları Genel Müdürü Ali Sedat Özkazanç; ‘ICAO organizasyonlarına bizi sektörün önemli paydaşlarıyla bir araya getirdiği için çok değer veriyoruz. Uzun bir aradan sonra ilk yüz yüze etkinliğin İstanbul’da olması bizi de sponsor olma konusunda yüreklendirdi. Dünyanın her yerinde yetkinliklerimiz konusunda iddialı olduğumuzun altını çizmek için metaverse evrenine atıfta bulunduğumuz sloganla standımızı hazırladık. 25 senelik sektör tecrübemizle taşıma kapasitemizi ve hizmet kalitemizi her yıl daha da arttırıyoruz. Bu sempozyumda dünyanın her yerinden iş ortaklarımızla, ulusal ve uluslararası havacılık sektörü otoriteleri ile bir araya geldik ve iş birlikleri üzerinde görüş alışverişinde bulunduk’ dedi.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler