V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, Üniversitelerde Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük Temasıyla Gerçekleşecek

Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri’nin (CIP) düzenlediği V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, bu yıl 10 Haziran 2022’de gerçekleşecek. Konferansın bu yılki teması üniversitelerde sosyal sorumluluk ve gönüllülük çalışmaları olacak.

Akademi, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinde sürdürülen sosyal sorumluluk alanındaki gelişmeler ve farklı çalışma yaklaşımlarının paylaşılmasına yönelik bir diyalog ortamı oluşturmayı amaçlayan Ulusal Duyarlılık Konferansı’nın, Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri tarafından beşincisi düzenleniyor.

10. Ulusal Duyarlılık Konferansı’nda sosyal sorumluluk çalışmaları yürüten Türkiye’nin önemli üniversiteleri, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinden temsilciler bir araya gelerek sosyal sorumluluk ve gönüllülük alanında çalışmalar yapmak isteyen üniversiteler ile iyi örnekleri, deneyim ve birikimlerini paylaşacak. Konferans Sabancı Üniversitesi’nin Altunizade Dijital Kampüsü’nde 10 Haziran Cuma günü 10.00- 14.45 saatleri arasında gerçekleşecek.

Konferans katılım formuna ulaşmak için tıklayın.

Konferansın açılış konuşmalarını Sabancı Üniversitesi Rektör Yardımcısı Fuat Keyman ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Can Ercebe yapacak. Konferansta, “Bir Ders Olarak Sosyal Sorumluluk”, “Proje Paydaşlarının Gözünden Saha Çalışmaları”, “Günü ve Geleceği Yakalamak: Sosyal Sorumlulukta NFT ve Blockchain” konulu 3 ayrı oturum gerçekleşecek.

Oturumlarda; Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri Yöneticisi Zeynep Bahar Çelik’in yanı sıra Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden öğretim üyeleri, özel sektör ve sivil toplum örgütleri temsilcileri konuşmacı olarak yer alacak. 10 Haziran Cuma günü Sabancı Üniversitesi’nin Altunizade Dijital Kampüsü’nde gerçekleşecek olan konferans Sabancı Üniversitesi’nin Youtube hesabından da takip edilebilecek.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler