Haberler

Habitat Derneği Mayıs Ayı Eğitim ve Etkinlik Takvimi Yayınlandı

0

Habitat Derneği’nin mayıs ayında düzenleyeceği eğitim ve etkinliklerin detaylarına aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yarını Kodlayanlar Projesi Yapay Zeka Eğitmenlerini Arıyor!

Habitat Derneği ve Türkiye Vodafone  Vakfı ortaklığıyla Yarını Kodlayanlar Projesi’nin dijital gönüllü eğitmenlerinden biri olmak  istiyorsan 25-26-27-28 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek eğitici eğitimine katılmak için hemen başvurabilirsin!

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2022 – 23:59

Yarını Kodlayanlar Projesi Scratch Eğitmenlerini Arıyor!

Habitat Derneği ve Türkiye Vodafone  Vakfı ortaklığıyla Yarını Kodlayanlar Projesi’nin dijital gönüllü eğitmenlerinden biri olmak  istiyorsan 26-27-28-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek eğitici eğitimine katılmak için hemen başvurabilirsin!

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2022 – 23:59

Yarını Kodlayanlar Projesi Tinkercad Eğitmenlerini Arıyor!

Habitat Derneği ve Türkiye Vodafone  Vakfı ortaklığıyla Yarını Kodlayanlar Projesi’nin dijital gönüllü eğitmenlerinden biri olmak  istiyorsan 26-27-28-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek eğitici eğitimine katılmak için hemen başvurabilirsin!

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2022 – 23:59

Kadın için Teknoloji Projesi Gönüllü Eğitmenlerini Arıyor!

Teknosa ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen ve kadınların dijital dünyayla yakınlaşmalarını sağlayan akıllı telefon ve bilgisayar teknolojileri gibi araçları daha iyi kullanmalarını amaçlayan Kadın için Teknoloji Projesi’nde şimdi senin desteğine ihtiyacımız var.

Sen de Türkiye’nin farklı bölgelerinden kadınlara gönüllü bir şekilde teknoloji eğitimleri vermek istiyorsan, 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında yüz yüze gerçekleşecek Eğitmen Eğitimi’mize hemen başvur.

Son Başvuru Tarihi: 17 Mayıs 2022 – 23:59

Kontrol Bende Projesi Gönüllü Eğitmenlerini Arıyor!

Meta ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Kontrol Bende Projesi, kişisel bilgilerin ve sosyal medya hesabının güvenliği konusunda sürekli olumsuz durumlarla karşılaşan bireylerin bu olumsuz durumlar meydana gelmeden alabilecekleri önlemler konusunda farkındalık sağlamasını hedeflemektedir. Bu kapsamda sosyal medya araçlarından özellikle Facebook güvenlik kurallarının öğrenilmesi ve online ortamda kişisel bilgi güvenliklerini en doğru şekilde sağlanması konusunda gerekli bilginin aktarılması sağlanacaktır. Proje 81 ilde yürütülmektedir. 

Sen de insanları çevrim içi güvenlik konusunda bilinçlendirmek, siber zorbalığın karşısına nelere dikkat etmesi gerektiğini öğretmek ve bu konuda bilinçlendirmek istiyorsan 2-5 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek Eğitmen Eğitimi’mize hemen başvur.

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2022

Minik Eller Kod Yazıyor Projesi Gönüllü Eğitmenlerini Arıyor!

QNB Finansbank ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Minik Eller Kod Yazıyor Projesi, çocukların bilgisayar programcılığı ile tanışıp kodlama yapma becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Çocukların yaparken/eğlenirken öğrenmesini amaçlayan eğitimler ile çocuklar sadece kodlama becerilerini değil; sanat, resim, müzik ve hikâye anlatıcılığı becerilerini hayal güçleri ve yaratıcılıkları ile birleştirmektedirler.   

Sen de çocukların hayal güçleri ve yaratıcılıklarını kodlama bilinciyle geliştirmelerine yardımcı olmak istiyorsan, 2-5 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek Eğitmen Eğitimi’mize hemen başvur.    

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2022

Geleceğini Tasarla Projesi Gönüllü Eğitmenlerini Arıyor!

Microsoft ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen ve gençlerin dijital teknolojileri kullanma yetkinliklerini geliştirmeyi hedefleyen Geleceğini Tasarla Projesi, iş arayan gençlerin istihdam edilebilirliklerini artırmayı amaçlamaktadır. 21. Yüzyıl Yetkinlikleri’nin büyük önem kazandığı bu dönemde, beceri ve istihdam olarak iki ana odakta devam eden Geleceğini Tasarla Projesi’nde şimdi senin desteğine ihtiyacımız var.  

Sen de gençlerin dijital becerilerini geliştirmelerine destek olmak ve bu yolla istihdam edilebilirliklerini artırmak istiyorsan 02-05 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleşecek olan Eğitmen Eğitimi’ne HEMEN BAŞVUR! 

Son Başvuru Tarihi:24 Mayıs 2022, 23.59

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Sivil toplumdaki tüm kariyer, etkinlik, burs, hibe ve eğitim duyurularına daha hızlı ulaşmak için WhatsApp topluluğumuza şuradan katılın!

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Haberler