imece “Sivil Toplum Kuruluşları İçin Sosyal Girişimcilik e-Öğrenim Anketi”ne Katılmaya Davet Ediyor

Boğaziçi Üniversitesi ve imece’nin de ortakları arasında yer aldığı, “STK’lar için Sosyal Girişimcilik e-Öğrenim Programı” Kasım 2021’de Yunanistan, İtalya, Malta ve Türkiye’den üniversite ve STK’ların işbirliğinde yürütülen Erasmus+ finansmanlı bir projenin parçası olarak başladı.

Proje kapsamında açtığımız ankette yer alan sorular ve cevapları üzerinden, “STK’lar için Sosyal Girişimcilik e-Öğrenim Programı”nın analiz ve araştırma çalışması yürütülecektir. Bu araştırma çalışması, sosyal girişimcilikte akredite edilmiş bir çevrimiçi programın geliştirilmesiyle ilgili öncelikleri ve en uygun seviyeyi belirlemeyi amaçlamaktadır. Nihai eğitim programı, sosyal girişimlerin kurulmasına ve STK’ların Sosyal Girişimlere geçişine önemli ölçüde katkıda bulunacak şekilde donatılacaktır.

Bu bağlamda, ankette vereceğiniz yanıtlar, sosyal girişimcilik alanında çalışan kişilerin hangi uzmanlık içeriğine ihtiyaç duyduğu ve bunun hangi düzeyde sağlanması gerektiği konusunda geri bildirim sağlayacaktır.

Ankete ulaşmak için tıklayınız.
Son gönderim tarihi: 03 Mart 2022

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler
Görüntüle

Eğitim İzleme Raporu 2023 Yayımda!

Eğitim İzleme Raporu 2023’te (EİR 2023), eğitim politikaları iki ayrı bölümde inceleniyor. İlk bölümde ERG’nin uzun yıllardır düzenli olarak…
Görüntüle