#TSGA Perşembe Buluşmalarında Konu “Etki Girişimciliği Programı”

ETKİNLİĞİMİZİN SAATİ DEĞİŞTİ!

24 Şubat Perşembe günü SAAT 14.30’DA  #TSGA Perşembe Buluşmaları: Etki Girişimciliği Programı etkinliğimizde görüşmek üzere!

Türkiye İş Bankası ve Vehbi Koç Vakfı öncülüğünde, Workup ve KWORKS tarafından, Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı’nın katkılarıyla yürütülecek Etki Girişimciliği Programı başladı! Nitelikli eğitim, sağlıklı ve kaliteli yaşam, iklim, erişilebilirlik ve temiz enerji, sürdürülebilir şehir ve topluluklar gibi alanlarda; çevresel ve sosyal etki yaratan veya yaratma potansiyeline sahip; teknoloji tabanlı girişimlerin başvurabileceği programda; bu girişimlerin ihtiyaç duyacakları mentorluk ve bilgi desteğinin sağlanması ve ölçeklenmelerine destek verilmesi amaçlanıyor.

İleri seviyede olan; etki potansiyelini ortaya çıkarmak isteyen yüksek teknoloji girişimleri, doğuştan etki odaklı teknoloji kullanan/teknoloji girişimleri, teknoloji temelli faaliyetler gerçekleştiren sosyal girişimlerin katılabildiği Etki Girişimciliği Programı başvurularınızı bekliyor!

15 Mart 2022 tarihine kadar başvuruların yapılabileceği programı yakından tanımak, etki girişimciliği hakkında bilgi edinmek, üzere 24 Şubat Perşembe günü saat 14.30’da buluşuyoruz. Zoom üzerinden, çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek etkinliğimize katılın, siz de aramıza #DahilOlun!

Ayrıntılı bilgi: etkigirisimciligi.com

Kayıt formuna ulaşmak için tıklayın.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler