Webinar: Çevrim İçi Süreçlerde “Öğrenme”

[button href=”https://form.jotform.com/STCM/KuluckaWebinar” type=”btn-info” size=”btn-lg”]Katılım formuna ulaşmak için tıklayınız.[/button]

Beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan pandemi, sivil alanı ve çalışmalarımızı farklı bir şekilde etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. Şimdi yavaş yavaş yüz yüze buluşmalara geri dönsek de, salgın nedeniyle bir çoğumuz yaklaşık 2 yıldır çalışmalarımızı çevrim içi olarak gerçekleştiriyoruz.

Bilgi Sosyal Kuluçka Merkezi olarak, pandemi sebebiyle çalışmalarımızı yüz yüzeden çevrim içine taşırken; bu süreçteki avantajlar/dezavantajlar neler, çevrim içi süreç neleri değiştirdi, nasıl etkiler görüyoruz gibi sorularımıza cevap aramak ve bu alanda deneyimleri duymak için geçtiğimiz aylarda 3 farklı temada 28 farklı sivil toplum örgütü ile buluşmalar gerçekleştirdik.

Bu 3 buluşmada, çevrim içi eğitim ve atölyelerde; öğrenme, izleme değerlendirme ve kolaylaştırıcılık başlıkları üzerine tartışıp deneyimlerimizi paylaştık.

Yaptığımız buluşmalardan çıkan sonuçları da bir Webinar ile paylaşmak istiyoruz.

Webinar 24 Ocak Pazartesi günü 19.00-21.00 saatleri arasında Zoom üzerinden yapılacaktır.

Webinar boyunca kayıt alınacak ve daha sonra paylaşılacaktır.

Katılım formunu dolduran herkese zoom bağlantısı 24 Ocak Pazartesi sabah e-posta ile gönderilecektir.

Katılım formuna ulaşmak için tıklayınız.

[button href=”https://form.jotform.com/STCM/KuluckaWebinar” type=”btn-info” size=”btn-lg”]Katılım formuna ulaşmak için tıklayınız.[/button]

Son başvuru tarihi: 23 Ocak 2022 15.00 “

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler