Yaşayan Kitaplar “Gencim ve Güvendeyim” Projesi Katılımcılarını Bekliyor

Coronavirus concept. Teenage girl sitting with her laptop – online learning from home

Sivil Toplum Araştırmaları Derneği olarak başlattığımız “Yaşayan Kitaplar” serimiz 1 Aralık Dünya AIDS Günü kapsamında TAP Vakfı tarafından desteklenen Gencim ve Güvendeyim 2 projemiz altında devam ediyor.

Feminist jinekolog Gizem Kaplan, 16 Aralık 2021 tarihinde saat 19.30’da sorularımızı cevaplamak için bizimle birlikte olacak.

Etkinliğimize 14.10.2021/17.00’ye kadar başvurabilirsiniz. Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Yaşayan Kitaplar projesi nedir?

Sivil Toplum Araştırmaları Derneği tarafından gerçekleştirilen Yaşayan Kitaplar Projesi, toplumsal cinsiyet eşitliği perspektifini temel alan, farklı özneler olan kitapların hikayelerinin 2 haftalık aralıklarla paylaşılacağı bir etkinlik serisidir. Bu etkinlik serisinde din, dil, cinsiyet, cinsel yönelim, yaş, meslek, etnik kimlik ya da siyasi görüş vb. yönünden farklılıklara sahip kitaplar, bir analiz aracı olarak toplumsal cinsiyet açısından ele alınacaklardır.

Kitaplar kimlerdir?

Kitaplar sizin soru sorabileceğiniz alanda çalışmalar yürüten kişilerdir. Bu kişilere oluşturduğumuz sistem üzerinden anonim olarak sorularınızı sorabilir ve başkalarının sorduğu soruları dinleyebilirsiniz. Sorularınızı ister başvuru formunda isterseniz, program sırasında anonim olarak sorabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Instagram sayfamızı takip edebilir, bize direkt mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler