Yerelden Ulusala İklim Ağı Projesi Diyarbakır Bölge Eğitimi İçin Kayıtlar Başladı!

Türkiye’de Sivil Toplumun Desteklenmesi – Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı kapsamında Küresel Denge Derneği işbirliği ile yürüttüğümüz “Yerelden Ulusala İklim Ağı” projesi kapsamında, 13 bölgeyi kapsayan eğitimlerimizin ilk 7’sini tamamladık. Yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarını iklim değişikliği konusunda eğiterek farkındalıklarının artırılmasına yönelik olan eğitimlerimizin 8.sini yüz yüze gerçekleştirmek için Diyarbakır’a geliyoruz!

Aşağıdaki afişte program detayları verilen Diyarbakır Bölge Eğitimi’ne davetlisiniz. 2 gün sürecek olan bu etkinlikte kontenjan sınırlıdır. Bu nedenle, katılım durumu kesin olan katılımcılarımızın aşağıdaki telefon numarasından bizi arayıp kaydını kesinleştirmesi gerekmektedir. Konaklama ihtiyacı olan katılımcılarımız, ilgili bilgilerini (TC kimlik, ad soyad, email, telefon) [email protected] adresine göndermelidir. Diyarbakır dışından katılacak katılımcılarımız, yol ücreti ödemesini almak için otobüs bileti belgesini göndermelidir.

Not: Covid19 tedbirleri kapsamında, toplantı salonuna girişte HES KODU kontrolü yapılacak olup, kayıt yaptırmayanlar etkinlik salonuna alınamayacaktır.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler