“Bugünün Fikri Yarının Gelişimi” Projesinin Zirve Toplantısına Davetlisiniz

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen Anadolunun Renkleri Topluluğu Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin(ART-DER) koordinatörlüğünde, Kırıkkale Üniversitesi ve Sevgiye Muhtaç Çocukları Koruma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ortaklığında gerçekleşecek olan “Bugünün Fikri Yarının Gelişimi” projesinin zirve toplantısı Kırıkkale‘de olacak! 13.10.2021-17.10.2021 tarihlerinde gerçekleşecek olan toplantıya başvurular başladı. Toplantıya 18-30 yaş arasındaki bütün gençler katılabilir.

Projemiz, ülkemizdeki gençlerin siyasal, kültürel ve toplumsal hayata katılımını, karar alma mekanizmaları ile birlikte çalışarak artırmayı hedeflemektedir. Projemizin daha anlaşılabilir olması için birkaç örnekle durumu şöyle açıklayalım;

Örneğin, yaşadığın kentte yerel yönetimlerin gençlerin yararına çalışmalar yapması ile alakalı bir fikrin mi var?  Ya da tarihin en eski yerleşim yeri olan Göbeklitepe’nin tanıtımı için gençlerin ne yapabileceği hususunda bir fikrin mi var? Proje ile bu fikirlerinizin eylem planını oluşturup Yerel Yönetimlere, Kültür ve Turizm Bakanlığı veya ilgili kurumlar ile ne gibi ortak çalışmalar yapılacağının yol haritasını her beraber hazırlayacağız.

Toplantıya katılmak isteyen 18-30 yaş arasındaki gençler, 08.10.2021 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru sonuçları 09.10.2021 tarihinde e-posta yoluyla size bildirilecektir.

Eğitime katılacak gençlerin seyahat, konaklama ve yeme içme masrafları Anadolunun Renkleri Topluluğu Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından karşılanacaktır.

Katılımcı başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler