“Biçilmiş Kaftan” Ismarlama Eğitim Programı Başvuruları Başladı

Kim bilir kaç defa “ah keşke şu konuda bir eğitim olsa!” diyerek, sivil toplum haberlerine eriştiğimiz web sayfalarındaki eğitim duyurularını inceledik, çeşitli kurumlardan aldığımız e-bültenlerin içerisinde kaybolduk ya da sağa sola sorduk. İşte bu “ah keşke” için bir çözüm önerisi “Biçilmiş Kaftan” Ismarlama Eğitim Programı. Program, sizlerin/bizlerin belirlediği ihtiyaçlar doğrultusunda bizimle birlikte tasarlanan ve planlanan özelleştirilmiş bir kapasite güçlendirme desteği. Bir başka deyişle özel ve belirli bir konuda eğitim ihtiyacımızı, bir uzman veya bir eğitmen tarafından bize özel hazırlanmış 2 günlük bir eğitim programı ile karşılama fırsatı.

“Biçilmiş Kaftan” Ismarlama Eğitim Programı Nasıl İşliyor? Adından da anlaşılacağı gibi program tam bizim için biçilmiş kaftan! Programın işleyişi 5 adımdan oluşuyor.

Biçilmiş Kaftan” Ismarlama Eğitim Programı’na Uygun muyuz? Eğer örgütümüz, yerel düzeyde ihtiyaçlara veya problemlere yönelik hak temelli yaklaşım(*) ile çalışmalar yürüten bir dernek, vakıf, kâr amacı gütmeyen kooperatif, yerel girişim, yerel inisiyatif, öğrenci topluluğu, yerel düzeyde çalışan ağ ve platform ile kent konseyi ve altında yer alan bir meclis ise programdan faydalanabiliriz. Herhangi bir örgütlenme modelinin şubesiysek de programdan destek almak için başvuru yapabiliriz.

“Biçilmiş Kaftan” Ismarlama Eğitim Programı’na Ne Zaman Başvuru Yapabiliriz? Programın herhangi bir son başvuru tarihi yok. “Önce başvuru yapan önce değerlendirilmeye alınır” gibi basit bir prensiple her ayın ikinci pazartesi günü başvurular değerlendiriliyor. Değerlendirme sonucunda bizimle bağlantıya geçiliyor ve üç ay içerisinde belirlediğimiz ihtiyaca yönelik eğitim programını STGM ile birlikte tasarlayıp uyguluyoruz.

“Biçilmiş Kaftan” Ismarlama Eğitim Programı’na Nasıl Başvuru Yapabiliriz? Elbette bir “başvuru formu” doldurmamız gerekiyor! Formun tüm sorularının eksiksiz doldurulması çok önemli. Eksik doldurulmuş olan başvuruların değerlendirilmeye alınmayacağı bilgisi elimize ulaşmış durumda.

Ayrıca başvuru formunun ilgili sorularında eğitim ihtiyacımızın net bir şekilde tanımlanması da bizim için biçilmiş kaftan olan bu eğitim desteğinden yararlanma şansımızı arttırıyor!

“Biçilmiş Kaftan” Ismarlama Eğitim Programı Hakkında Başka Bilmemiz Gereken Bir Şey Var mı? diye soruyorsanız daha detaylı bilgi almak için linke tıklayabilir veya [email protected] ‘ ye e-posta atabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler