#birİZLEMehikayesi’ ile AB İzleme Ağı Proje Çıktılarını Paylaşıyor!

#birİZLEMehikayesi' ile AB İzleme Ağı Proje Çıktıları Paylaşıyor!

Kamu ve STK’lar Arasındaki İşbirliğinin Güçlendirilmesi İçin Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı kapsamında Türkiye Cumhuriyeti ve AB tarafından desteklenen, Türkiye Avrupa Vakfı (TAV), Yaşama Dair Vakıf (YADA) ve İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) “EU Monitoring Network – AB İzleme Ağı” projesi kapsamında proje çıktılarını sivil toplum kuruluşlarıyla ve kamuoyuyla paylaşmak için 7 gün boyunca bir iletişim çalışması düzenlenecektir.

8-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan çalışma kapsamında bir çok yeni materyal ve proje çıktısı ilk kez kamuoyu ile paylaşılacak. İçeriklerden ilk siz haberdar olmak için bu hafta bizi yakından izlemeye ne dersiniz? Sosyal medya hesaplarınızdan #birizlemehikayesi ve #izlemedeyiz etiketlerini kullanarak varsa projemize ilişkin deneyimlerinizi veya düşüncelerinizi paylaşabilir, bu duyuru metnini ilgili kanallarınızda ve gruplarınızda yayınlayabilirsiniz.

Peki #birİZLEMehikayesi’nde Neler Olacak?

AB İzleme Ağı projemiz kapsamında gerçekleştirillen faaliyetlerin çıktılarının son hallerinin paylaşılacağı bu 7 günlük #birizlemehikayesi çalışması süresince:

  • 3 Tematik Alanda 4 İzleme Raporu
  • Sosyal Etki İzleme Rehberi AB Okuryazarlığı Rehberi
  • Sivil Toplum Sektörünün Etkisi Araştırması
  • AB Mali Destekleri ve STKlar Haritası

Duyuru içeriği

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler