Eğitim

Çevre Okuryazarlığı İletişim Ağı Projesi Sürdürülebilirlik ve Ekolojik Okuryazarlık // İklim Okuryazarlığı Eğitmen Eğitimi Katılımcılarını Arıyor!

0
Sürdürülebilirlik ve Ekolojik Okuryazarlık // İklim Okuryazarlığı Eğitmen Eğitim

Yuva Derneği olarak, Kyoto Club ortaklığı ile yürüttüğümüz ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Çevre Okuryazarlığı İletişim Ağı Projesi kapsamında toplam 39 kuruluş (sivil toplum kuruluşları, sivil girişimler ve yerel yönetimler) ile Küresel Okuryazarlık Ağı’nı kurduk. 

Yuva Derneği olarak, Kyoto Club ortaklığı ile yürüttüğümüz ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Çevre Okuryazarlığı İletişim Ağı Projesi ile 16 – 17 – 18 ve 23 – 24 Aralık tarihlerinde Sürdürülebilirlik ve Ekolojik Okuryazarlık // İklim Okuryazarlığı Eğitmen Eğitimi gerçekleştireceğiz

KOZA’nın kurulma amacı çevre eğitimi alanında işbirliğini güçlendirmek ve böylece doğa ve insan ilişkilerine eleştirel bakabilen, bu sorunların çözümüne yönelik fikirler geliştirebilen, araştıran ve bu çerçevede sorumlu davranış ve anlayış sergileyebilen “küresel okuryazar” bireylerin artmasına katkıda bulunmaktır. 

Çevre Okuryazarlığı İletişim Ağı Projesi kapsamında gerçekleştirilecek Sürdürülebilirlik ve Ekolojik Okuryazarlık // İklim Okuryazarlığı Eğitmen Eğitimi katılımcılarını arıyoruz.

Eğitime, Küresel Okuryazarlık Ağı (KOZA) üyesi olan kurum/örgüt/kuruluşların çalışanları, üyeleri ve gönüllüleri başvuruda bulunabilir. 

Eğitim ile ilgili detaylı bilgiye https://www.yuva.org.tr/cevre-okuryazarligi-iletisim-agi-projesi-surdurulebilirlik-ve-ekolojik-okuryazarlik-iklim-okuryazarligi-egitmen-egitimi-katilimcilarini-ariyor/ bağlantısından ulaşabilirsiniz. 

Küresel Okuryazarlık Ağı hakkında daha fazla bilgi almak ve ağa başvuruda bulunmak için: https://www.yuva.org.tr/cevrefarkindaligi/cevre-okuryazarligi-iletisim-agi-projesi/kuresel-okuryazarlik-agi-koza/

Haberlerimizden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz?

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Eğitim