ReWorld: E-Atık Başvuru Süreci Başladı

“E-atık meselesine nasıl kapsayıcı, sistematik ve döngüsel çözümler üretiriz?”

Vodafone ana partnerliği, imeceLAB ve S360 yürütücülüğünde başlayan ReWorld Açık İnovasyon Programı, tüm Türkiye’deki 18-30 yaş arasındaki gençleri e-atık meselesi için çözüm üretmeye davet ediyor. Daha iyi bir dünya için e-atık meselesine yönelik yenilikçi çözümlerin değerlendirileceği ReWorld Programı’na başvurular 21 Eylül’de başladı!

ReWorld E-Atık mesele sürecine seçilen 15 takım; 2 ay boyunca sistemsel düşünce, döngüsellik ve insan odaklı tasarım metodolojisini takip ederek projelerini geliştirecekler. Süreç içinde e-atık konusu ile ilgili alanında uzman isimlerle seminer ve söyleşilerde bir araya gelerek projelerini geliştirmek üzere farklı disiplinlerden 80’i aşkın mentorla da görüşebilecekler.  Ön kuluçkanın sonunda  jüri heyeti tarafından seçilen 3 takım, kuluçka sürecine devam ederek, projelerini geliştirmeleri için iş geliştirme başta olmak üzere çeşitli eğitim ve ödüllerin sahibi olacak.

Eğer sen de e-atık konusunda çözüm fikirlerini sunmak ve programda yer almak istiyorsan 18 Ekim’e kadar takımınla başvurunu yap, çözüm sürecinin bir parçası ol!

Başvuru için hemen tıkla!

Programa Başvuru Koşulları

  • 18-30 yaş arasında olmak
  • 2-5 kişilik bir takım oluşturmak
  • E-atık konusuna çözüm üreten bir fikre sahip olmak
  • Sosyal inovasyon ve E-atık konusunda hazırlanan 101 kitlerini tamamlamak

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler