AB Merkezi – VOLUTORING Projesi için Toplantı Başvuruları Başladı

AB Merkezi – VOLUTORING Projesi için Toplantı Başvuruları Başladı

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) tarafından finanse edilen ve AB Çalışmaları Merkezi Derneği‘nin yürütücülüğünü üstlendiği VOLUTORING Projesi, düşük vasıflı yetişkin göçmenlerin okuryazarlık, aritmetik ve dijital becerilerini gönüllü öğreticiler ile geliştirerek sosyal katılımı teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda becerileri geliştirici modüller oluşturulmuştur.

Proje hakkında daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; http://volutoring.eu/TR/ 

Projemiz göçmenlere yukarıda bahsedilen konularda gönüllü eğitimler vermek isteyen veya bu eğitimlerden yararlanıcı olmak isteyen kişileri bilgilendirmek için toplantılar düzenlemektedir. Bilgilendirme toplantılarının birkaç farklı oturum halinde ve 4 farklı şehirde (Ankara, İstanbul, Adana ve Gaziantep) gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Eğer sizde bu toplantılara katılımcı olmak isterseniz linkteki formu 20 Temmuz 2020 – 18.00 tarihine kadar doldurunuz.

Katılımcı ön kayıt formu:  https://forms.gle/YqCiSX1XBgqYyJJL8 

AB Çalışmaları Merkezi Derneği hakkında daha fazla bilgi almak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz;

Facebook: https://www.facebook.com/ABCalismalariMerkezi

Instagram: https://www.instagram.com/abmerkezi/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/abcalismalarimerkezi/

AB Merkezi, bilgilendirme toplantılarında Pandemi dolayısıyla gerekli bütün önlemlerin alınacağına dair teminat vermektedir.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler