Türkiye’de Gençlik Çalışanlarının Hak Temelli Çalışma Algısı Araştırması

Türkiye’de Gençlik Çalışanlarının Hak Temelli Çalışma Algısı Araştırması

Bu çalışma, Pi Gençlik Derneği tarafından yürütülen “Hak Temelli ve Kapsayıcı Gençlik Çalışmaları için Gençlik Organizasyonlarının Güçlendirilmesi” projesi kapsamında Türkiye’deki gençlik çalışanlarının insan hakları, gençlik hakları ve ayrımcılıkla mücadele konusunda algı ve bilgi düzeylerinin tespit edilmesi amacıyla yapılmaktadır. Anketin hedef kitlesi gençler değil, gençler için çalışmalar yürüten GENÇLİK ÇALIŞANLARIDIR. Soru formunun yanıtlama süresi yaklaşık 20 dakika olup verdiğiniz bilgiler bizim için oldukça değerlidir.

Bu proje Hrant Dink Vakfı Hibe Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Pi Gençlik Derneği’ne aittir ve Avrupa Birliği’nin ve/veya Hrant Dink Vakfı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.

Ankete Katıl:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSed7qpYPTgMzFkQUr-exOKZ8r4naKaR15x9Ug4TOZjmmWpqkg/viewform

UYARI
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve 30356 sayılı 10.03.2018 tarihli Resmî Gazetede yayımlanan Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ uyarınca; araştırmamızda kişisel verilerinizin alınmayacağını ve verilen cevapların ortak değerlendirmeye tabi tutulacağını beyan ederiz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler