Kuir ile Evde Üret

Kuir ile Evde Üret

Birçoğumuz evlerimizde oturarak içinden geçmekte olduğumuz süreçte aslında tam da yapmamız gerekeni yapıyoruz, fakat evde oturmak birçoğumuzu da tembel,  işlevsiz, amaçsız veya mutsuz hissettiriyor olabilir.

Tam da bu noktada size bir teklifimiz var!

“Kuir ile Üret” yerini “Kuir ile Evde Ürete” bıraksın diyoruz. Peki bu nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyiz 🙂

Aslında bu tamamen kendi yaratıcılığımıza bağlı olacak. Evde olan ve kullanılmayan eşyaları dönüştürebiliriz, yeteneklerimizi kullanarak yeni şeyler yaratabiliriz. Kısacası tüketmek yerine üretebiliriz.

İlham vermesi için bazı Kendin Üret (Do it yourself) videolarının linklerine aşağıdaki başlıklara tıklayarak ulaşabilirsin 🙂

i. Ayraç Yapımı

ii. Makrame Yapımı

iii. Minyatür Yastık Yapımı

iv. Kolay organizasyon tüyoları

v. Bileklik Yapımı

Bunlar sadece bizim önerdiklerimiz. İnanın zamanımızı değerlendirebileceğimiz ve bu sırada da eğlenebileceğimiz birçok fikir var.

Hazırladığın ürünü başladığında, yaparken veya bittikten sonra, nasıl istersen, sosyal medya hesabından #kuirileevdeuret diyerek, devamında da Kuir Kıbrıs Derneği’ni etiketleyerek ve son olarak da meydan okuduğun arkadaşlarını challenge’a davet ederek paylaşabilirsin.

Üretimlerinden bir kısmını ev günleri bittikten sonra derneğimize bağışlarsan, stantlarımızda senin adınla ve ürüne yerleştirdiğin gün sayısıyla yerlerini alacaklar ve Kuir Kıbrıs Derneği’nin hak savunuculuğu çalışmalarını yapabilmesinde tatlı bir katkın olacak.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler