Köy Okulları Değişim Ağı (KODA) Çalışma Akadaşı Arıyor

Köy Okulları Değişim Ağı (KODA) Çalışma Akadaşı Arıyor

“Akış” ve “Proje Yazım” Asistanı

Sen de bizler gibi dünyanın daha iyi bir yer olması için katkı koymayı, şu ana kadar edindiğin bilgi ve beceriyi anlamlı bir iş için kullanmayı ve bunu KODA’da yapmayı ister misin? 

KODA, köyde kendini yalnız hisseden Mustafa öğretmen için yola çıktı. Bulunduğu yerin fırsatlarını ortaya çıkarabilsin ve çocuklara bambaşka dünyalardan bahsedebilsin diye. Köy okulunda öğrenci Zeynep, kendini tanısın, birçok seçeneği olduğunu fark etsin ve ister köyde ister şehirde bambaşka hayaller kurabilsin diye. Biz KODA Ailesi olarak bu yolculuğa çıktık ve bu ne kadar meşakkatli olsa da bir o kadar da keyifli ve sürprizlerle dolu inanılmaz bir yolculuk!

İşte bu yolculukta, KODA’nın hayalini paylaşan, ortak amaçlarımız için katkı koyacak bir ekip arkadaşına daha ihtiyacımız var.

Burada sonuç üretebilmek için varımızı yoğumuzu ortaya koyuyoruz. Ne de olsa kısıtlı kaynakla başarmamız gereken çok şey var. Senden istediğimiz, her alanda bizim -ve özellikle de genel koordinatörümüz Mine’nin- yanımızda olman, arkamızda olman, hatta ensemizde olman, öyle ki, gözümüz arkada olmasın, hepimiz rahat bir nefes alalım. Bilelim ki her şeyi takip ediyorsun, bizleri toparlıyorsun. Yanımızda, önümüzde, arkamızda, sağımızda, solumuzda… Kısacası bize o denli yakın ol. Ol ki bilelim; güvenli sulardayız ve sen varsan gözümüz arkada kalmaz ve hep birlikte rahat nefesler alırız.

Bunun yanı sıra, önümüzü görebilmek için, yeni kaynaklara ve proje desteklerine ihtiyacımız var. Ekibin süreç içerisinde öğrendiklerinden çıkan yeni proje fikirlerini hayata geçirmek için gerekli ön araştırmaları yapmak, proje detaylarını tasarlamak ve ulusal ve uluslararası fon verenlere sunmak üzere proje dosyalarını oluşturmak, sonrasında projelerin raporlama süreçlerini takip etmek de senin işin olsun istiyoruz. Bu konuda, tüm ekiple beraber çalışmana ihtiyacımız var. Şu anda bu konuyu bilmiyorsan da öğrenmek için araştırmaya açık, istekli olman ve bu konuda kendine güveninin tam olması yeterli.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin!sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

İşimiz eğitim; daha önce eğitimle ilişkin olduysa ya da bu konuda ciddi anlamda kafa yorduysan, araştırdıysan okuduysan, bu çok güzel. İyi İngilizce bilmen de bu iş açısından önemli. Bu süreçte başka hangi özelliklerin mi beraber çalışmamızı kolaylaştırır? Takipçi ve öz disiplinli olman, esnek düşünebilmen ve çok çalışmaya, seyahat etmeye hazır olman. Bunların beraberinde biraz hesap da bilmen, proje yazımı süreçlerinde çok faydalı olur.

Ve son olarak bizim için gerçek bir ekip olarak çalışmak çok önemli. Sen de bu ekibin bir parçası olmak, hayatına yeni bir aile daha katmak istiyorsan bizler buradayız.

Bütün bunlar seni heyecanlandırıyorsa, önemsediklerimiz senin özelliklerinle uyuşuyorsa ve kendini hazır hissediyorsan 24 Mart tarihine kadar [email protected] adresine Türkçe başvuru mektubunu ve İngilizce özgeçmişini göndermeni bekliyoruz. Mektubunda neden bizimle olmak istediğini de özellikle anlatırsan çok seviniriz.

Seni daha yakından tanımak için sabırsızlanıyoruz!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler