Doğruluk Payı Temel Video Atölyesi 14-15 Mart’ta Ankara’da!

Doğruluk Payı Temel Video Atölyesi 14-15 Mart'ta Ankara'da!

Doğruluk Payı ekibi olarak 3 yılı aşkın süredir hazırladığımız videolarla Türkiye’nin ve dünyanın sorunlarına değiniyor, gündeme dair farklı içerikler üretiyoruz.

Son yıllarda Türkiye’de de hızla popülerleşen video gazeteciliğinin hangi temellere dayandığını daha geniş kitlelere aktarmak, temel video çekim ve düzenleme teknikleri üzerine tecrübemizi uygulamalı olarak sizlerle paylaşmak amacıyla “Video 101 -Temel Video Atölyesi” serimizin ilkini Ankara’da başlatıyoruz.

Kurgu programlarını öğrenmek çok mu zor?
Hangi programlar kullanılmalı?
Nasıl bir kamera gerekli?
Akıllı telefonumun kamerası yeterli mi?
Röportaj yapacaksam sesi nasıl kaydetmeliyim?

Bu gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz atölyemizin sonrasında da beraber çalışabileceğimiz arkadaşlar edinmek istiyoruz.

İki günlük atölye çalışmamız tamamlandığında, katılımcıların, içinde röportaj olan basit bir haber kurgusunu yapabiliyor olmasını hedefliyoruz.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin!sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Video atölyemiz 14-15 Mart’ta, 13:00-17:00 saatleri arasında Ankara Kavaklıdere’de bulunan Divan Otel’de gerçekleşecek! Ertesi hafta 21 Mart tarihinde tekrar bir araya gelip, ortaya çıkan işleri beraber değerlendirecek ve sizlere sertifikalarınızı teslim edeceğiz.

Atölyenin verimli olması adına katılımcı sayısı 20 ile sınırlıdır. Çalışmamız tamamen ücretsizdir. Katılımcıların kendi bilgisayarlarını getirmeleri gerekmektedir.

Şimdi başvur!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler