Doğruluk Payı Atölyesi 28 Aralık’ta İstanbul’da!

Doğruluk Payı Atölyesi 28 Aralık'ta İstanbul'da!

Doğruluk Payı ekibi olarak 4 yılı aşkın doğruluk kontrolü (fact-checking) deneyimimizi siz takipçilerimiz ile paylaşmaya devam ediyoruz!

Son yıllarda tüm dünyada giderek popülerleşen iddia kontrolü yöntemini daha geniş kitlelere tanıtmak, metodolojisini sizlere aktarmak, Doğruluk Payı’nın gönüllü ekibini genişletmek amacıyla farklı illerde atölye serileri yapıyoruz. Bu atölyelerde hem Doğruluk Payı ekibini tanıyacak, nasıl içerik hazırladığını görecek ve deneyimleyecek, doğruluk kontrolü (fact-checking) metodu ile tanışacak, hem de ekibe katılmak için bir şans yakalayacaksınız.

Bu çalışmalarımızın bir sonraki noktası İstanbul olacak. Doğruluk Payı İstanbul Atölyesi, 28 Aralık 2019 Cumartesi günü, 13:00-17:00 saatleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek! Harbiye’de bulunan Grand Hyatt Hotel‘in toplantı salonunda gerçekleşecek olan çalışmamız, 20 kişi ile sınırlıdır.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin!sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin! Çalışma tamamen ücretsizdir ancak atölyeye gelirken bilgisayar getirmek zorunludur.

Başvurmak için tıklayınız!

Önceki atölye çalışmalarından birinin gerçekleştiği İzmir’den fotoğraflar için tıklayınız. Atölyeler ile ilgili her türlü sorunuz için [email protected]’a mail atabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler