UNDP Türkiye’nin dergisi Yeni Ufuklar 2020’ye yepyeni yüzüyle girdi

UNDP Türkiye’den Sürdürülebilir Kalkınma Haberleri artık her ayın ilk günü bülten formatında e-posta kutunuzda!

UNDP Türkiye’nin aylık yayını Yeni Ufuklar, 2020 Ocak itibarıyla aylık e-bülten formatında okuyucularıyla buluşuyor. Böylece Yeni Ufuklar, 2030’a kadar ulaşmamız gereken Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na giden yolda adımların hızlanacağı Eylem Onyılı’nı daha kolay okunabilen yeni yüzüyle karşılamış oldu. 

UNDP’nin Türkiye’de sürdürülebilir kalkınma yolunda yürüttüğü çalışmalar ile ilgili haberler, aylık ajanda, güncel iş ilanları ve daha fazlası, her ayın ilk günü bültene abone olan okurların e-posta kutularına düşecek. 

Türkçe ve İngilizce olarak “Yeni Ufuklar” ve “New Horizons” isimleriyle her ay yayımlanacak e-bültene abone olmak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

www.yeniufuklar.info

Ayrıca, Yeni Ufuklar Telegram kanalına abone olan okurlar, bu kanal üzerinden anlık güncellemeler de alabilecek. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp üye olmak yeterli.

t.me/YeniUfuklar

UNDP Türkiye, Yeni Ufuklar okurlarına bir de yeni yıl hediyesi hazırladı. 7 Ocak’a kadar bu formu doldurarak “UNDP Türkiye 2020 Takviminin adresinize gönderilmesini istiyor musunuz?” sorusuna “Evet” yanıtını işaretleyenler, takip eden iki hafta içinde 92 x 63 cm boyutlarındaki UNDP Türkiye 2020 duvar takvimlerine kavuşacak.  

Yeni Ufuklar’ın yepyeni yüzü ile, 2020 Ocak sayısı ile tanışmak için hemen hemen tıklayın!

UNDP Türkiye, herkese sağlık ve mutluluk dolu, sürdürülebilir bir yıl diler.

Daha fazla bilgi, soru ve görüşleriniz için: UNDP Türkiye İletişim Koordinatörü Faik Uyanık, [email protected]

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler