Genç Hayat Vakfı Eğitim Saha Koordinatörü ve İletişim Sorumlusu Arıyor!

Genç Hayat Vakfı İstanbul ofisinde Eğitim Saha Koordinatörü ve İletişim Sorumlusu olarak tam zamanlı çalışacak yeni ekip arkadaşlarını arıyor! 

Genç Hayat Vakfı; ruhsal ve fiziksel değişimlerin yoğun olarak yaşandığı 11-18 yaş grubunun hayata hazırlanma süreçlerine destek olmak amacıyla, 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Hiçbir ayrım gözetmeksizin insan odaklı yaklaşıma önem veren Vakıf, çocuk işçiliğinin önlenmesi konusunda farkındalık yaratılması için çocuklarla, ailelerle, tarım iş aracılarıyla, öğretmenlerle ve yerel yönetimlerle iş birliği yaparak kapsamlı çalışmalar yürütmektedir. Genç Hayat Vakfı çocuk işçiliğini önleme çalışmalarının yanı sıra okumayan ve çalışmayan gençlere çözüm üretilmesi, toplumda birlikte yaşam olgusunun inşa edilmesi ve kadınların güçlendirilmesi gibi hedeflere yönelik olarak da projeler, eğitimler ve araştırmalar uygulamaktadır. Vakıf bünyesinde yapılan çalışmalarla çocukların ve gençlerin yetenekleri keşfedilerek, eğitime erişimleri desteklenmektedir.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin! sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Genç Hayat Vakfı İstanbul ofisinde Eğitim Saha Koordinatörü ve İletişim Sorumlusu olarak tam zamanlı çalışacak yeni ekip arkadaşlarını arıyor! 

Eğitim Saha Koordinatörü ilanı ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru koşulları için tıklayın.

İletişim Sorumlusu ilanı ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru koşulları için tıklayın. 

Son Başvuru: 25 Ekim 2019 , 17.00

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler