Göç ve Uluslararası Koruma Alanında Sivil Toplum ile İş Birliği için Ankete Katılın!

Göç ve Uluslararası Koruma Alanında Sivil Toplum ile İş Birliği için Ankete Katılın!

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından tasarlanıp hayata geçirilen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen “Göç ve Uluslararası Koruma Alanında Sivil Toplumla İş Birliği İçin Teknik Destek (Göç & Sivil Toplum) Projesi kapsamında yapılacak çalışmalara yol gösterecek ankete katılımınız bekleniyor.

Ankete katılım için son tarih: 28 Ekim 2019, saat 18:00

Göç ve Sivil Toplum Projesi, düzenli ve düzensiz göçmenler, uluslararası koruma ve geçici koruma altındaki yabancılar ile insan ticareti mağdurlarına yönelik faaliyetler yürüten STK’ların kapasitelerini güçlendirmek ve AB mevkidaşları ile kamu kurumlarıyla iş birliğini -karar alma süreçleri dahil olmak üzere- geliştirmek amacıyla yürütülüyor.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin! sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Göç ve uluslararası koruma alanında faaliyet gösteren bütün STK’lar ve İl Göç İdaresi Müdürlükleri’ni kapsayan proje kapsamında; 

  • Türkiye’de göç ve uluslararası koruma alanında çalışan STK’lara ilişkin bir haritalama yapmak,
  • STK’ların mevcut kurumsal kapasitelerini ve eğitim ihtiyaçlarını tespit etmek, özelde proje kapsamında STK’lara yönelik olarak yürütülecek kapasite geliştirme programının ve genelde Göç İdaresi Genel Müdürlüğünün alanda yürüteceği çalışmaların çerçevesini ve içeriğini şekillendirmeye katkı sağlamak amacıyla anket çalışması yapılıyor.

Proje kapsamında yürütülecek kapasite geliştirme programına katılımda öncelik hakkına sahip olmak için anket çalışmamıza sizlerden destek bekliyoruz. 
Ankete aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Anket İçin Tıklayınız
(Bazı internet tarayıcıları ve elektronik cihazlarda anketin yüklenmesi zaman alabilir. Bu durumda lütfen anketin yüklenmesi için 1-2 dakika bekleyiniz.)

Geri bildirimleriniz, sorularınız ve teknik sorunlarınız için  [email protected] ya da [email protected]  adreslerine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz. 

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler