Kamu-STK İşbirliği Projesi Almanya Çalışma Ziyareti için Başvurular Başladı!

Kamu-STK İşbirliği Projesi Almanya Çalışma Ziyareti için Başvurular Başladı!

Kamu-STK İşbirliği için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Kapasitesinin Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ortak finansmanı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından uygulanmaktadır. Projenin Sözleşme Makamı T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı, Merkezi Finans ve İhale Birimi’dir (MFİB).

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin! sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Proje kapsamında, Kamu – STK iş birliğinin en iyi örneklerini yerinde görmek amacıyla 11 – 15 Kasım 2019 tarihlerinde Almanya’ya beş günlük bir çalışma ziyareti düzenlecektir. Başvuru koşulları ile ilgili detaylı bilgi için bilgi notunu okuyabilirsiniz.

Projenin pilot ve komşu illerinde, kadınlar, çocuklar, engelli bireyler, yaşlılar, yoksul bireyler, şehit yakınları ve gaziler, Romanlar, sığınmacılar ve göçmenler, geçici koruma altındaki Suriyeliler ile diğer sosyal alanlarda hizmet veren sivil toplum kuruluşları başvurabilir.

Pilot ve komşu iller: Adana, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Çankırı, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Karaman, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Niğde, Osmaniye, Rize, Tekirdağ, Trabzon, Urfa, Yalova

Bilgi notuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.
Başvuru formu için lütfen tıklayınız.

Kamu-STK İşbirliği Projesi Almanya Çalışma Ziyareti için Başvurular Başladı!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler