Türkiye’den ve Dünyadan hak temelli çalışan örgüt ve aktivistleriyle Sivil Sesler Festivali’nde buluşuyoruz!

Türkiye’den ve Dünyadan hak temelli çalışan örgüt ve aktivistleriyle Sivil Sesler Festivali'nde buluşuyoruz!
Geçmiş yıllarda Türkiye’den ve Dünyadan sivil toplum aktörlerinin seslerini ve renklerini bir araya getirdiğimiz Sivil Sesler Festivali, 28-29 Haziran 2019 tarihlerinde İstanbul’da Uniq Hall’de düzenlenecek.
Dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Sivil Sesler Festivali’ni bu yıl hem sivil toplum örgütlerinin varoluş sebeplerini yeniden hatırlamak hem de bu varoluşun vazgeçilmez olduğunu hatırlatmak fikri üzerine inşa ediyoruz. Bu yıl Sivil Sesler’de Türkiye’nin dört bir yanından sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle sivil toplumun dünden bugüne yarattığı değişimleri tartışacağız. İçinde yaşadığımız gezegene, ülkeye, topluma, sanata, bilime, şimdiki ve gelecek kuşaklara, kadınlara, gençlere, en zor durumda kalmışlara, gidecek başka yeri olmayanlara sivil toplumun katkılarını değerlendirip, gelecek için potansiyellerini keşfetmeye çalışacağız.
Bunlarla birlikte farklı çalışma alanlarından gelen sivil toplum örgütlerinin deneyimlerini, birikimlerini, çalışmalarını ve hayallerini paylaşabilecekleri çok sesli bir koro olarak hayal ettiğimiz Sivil Sesler Festivali’nde sivil toplum örgütlerinin sesini daha fazla insana duyurmak ve görünürlüklerine de destek olmak istiyoruz.
Sizi, içinde yaşadığımız topluma, geleceğe, kültüre, sanata, eğitime, atmosferdeki ozon molekülüne, toprak altında dinlenen tohuma, kaygısızca dolanan rüzgara, sokak hayvanlarına eşsiz katkılarını anlamaya ve anlatmaya, görmeye ve göstermeye, duymaya ve duyurmaya davet ediyoruz… Bütün bu katkılar için ise  Sivil Toplum Sensin: katılım, iyilik, güzellik #Seninsesinde! diyoruz..
Siz de bizimle yolculuğunuzu paylaşmak, varlığınız sayesinde neler değiştiğini anlatmak, heybenizde biriktirdiklerinizi paylaşmak ve sesinizi daha fazla insana duyurmak isterseniz festivalimize başvurun…
Gelin rengarenk seslerimiz birbirinde çoğalsın!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler