Etkinlikler

Beklenen An Geldi: Kızlar Sahada İstanbul Kupası 2019 Kayıtları Açıldı!

0
Beklenen An Geldi: Kızlar Sahada İstanbul Kupası 2019 Kayıtları Açıldı!
Beklenen An Geldi: Kızlar Sahada İstanbul Kupası 2019 Kayıtları Açıldı!

Türkiye’nin ilk ve tek özel Kadınlar Futbol Turnuvası olan Kızlar Sahada, 2013 yılından bu yana, kadınlara ve kız çocuklarına ”YAPAMAZSIN!”denilerek kodlanan toplumsal cinsiyet yargılarını kırmak için futbolu araç olarak kullanıyor.

Kızlar Sahada, 2019 yılını diğer yıllardan farklı olarak, bir “farkındalık yılı”olarak ele alıyor ve kurumsal firmalar ile birlikte sivil toplum örgütlerini ve sosyal fayda yaratan kurumlarıda sahaya davet ediyor!

Hadi geçen sene katılan AÇEV, Arçelik, AVON, Beşiktaş Belediyesi, Borusan, Coca Cola, Decathlon, Eczacıbaşı, HDI, Iyzinators, Kochealthcare, Mercedes Benz, NMQ, Perfetti Van Melle, Transmed, Trendyol, Turkcell, Unilever, Yemeksepeti, Zorlu gibi sen de bu sene Kızlar Sahada Turnuvası’nda yerini al!

Kızlar Sahada 2019 yılı turnuvası ile İstanbul’da 3 farklı noktada, Kayseri, Malatya, Gaziantep ve Kahramanmaraş olmak üzere Türkiye’nin 7 noktasında açılacak ücretsiz Futbol Okulları’nın lansmanını yapmaya hazırlanıyor.

Özellikle sosyo-ekonomik dezavantajlı bölgelerde kız çocuklarının; futbol, toplumsal cinsiyet ve kişisel gelişim eğitimleri alacağı Kızlar Sahada Futbol Okulları ile Kızlar Sahada, her yaştan kız çocuğu ve kadını sahaya çıkarma hedefine bir adım daha yaklaşıyor!

Bu sene 27 – 28 Nisan ve 4 – 5 Mayıs 2019tarihlerinde ENKA Okulları, İstinye’de gerçekleşecek Kızlar Sahada 2019 turnuvası kayıtları açıldı!
İndirimli kayıt için son tarih: 15 Mart 2019 Cuma

Kayıt yaptırmak için Kızlar Sahada’ya 0212 287 30 40 no’lu telefon numarasından veya [email protected]kizlarsahada.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir