GençBank Yeni Uygulama Yerlerini Arıyor!

2011 yılından beri Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından koordine edilen GençBank Projesi’ne yerel ev sahibi olmak isteyen kurumlar için yeni çağrıya çıktı.
GençBank, Yerel kurumların ev sahipliğinde gerçekleşen bir gençlik çalışması modelidir. Gençlerin sosyal sorumluluk, gençlik ve eğitim projeleri üreterek toplumsal hayata katılımlarını artırmayı ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi hedeflemektedir.

GençBank, temelde, gençlerin karar vericiler olarak projenin tasarım, kurgu ve üretim süreçlerinde bire bir rol aldıkları ve ellerindeki kaynakları akranları ile paylaşarak onların fikirlerini hayata geçirmelerini destek olan bir hibe programına dayanmaktadır. Projenin yerel süreci, gençlerin yaşadıkları yerlerde, doğrudan sorun veya ihtiyaç̧ olarak gördükleri konular üzerine fikir üretmeleri ve akranlarının desteği ile bu fikirleri projelere dönüştürüp hayata geçirmeleri üzerine kuruludur.

Nasıl Başvurabiliriz?
Bu form, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından koordine edilen GençBank Programı’na yerel ev sahipleri olarak dahil olmak isteyen kurumlara yöneliktir.
Formu en geç 15 Temmuz 2017 18.00’ye kadar doldurmanız gerekmektedir. Formla bir ön eleme gerçekleşecek; daha sonra kurumlara saha ziyareti gerçekleştirilecektir.
Ön eleme sonuçları mail ile bildirilecektir.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

GençBank Bilgi Notu: 
İletişim: Bilge Baysal – [email protected]

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler