SSPKONGRE4 | Katılımcı Başvurusu

4. Ulusal Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi, 28 Nisan 2018 Cumartesi günü aktiF-İz Gençlik Topluluğu koordinatörlüğünde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Gençlik Parkı Kültür Merkezi – Necip Fazıl Kısakürek Salonu/Ankara’da uygulanacaktır.

‘Gelecek projelerle, projeler ise SSPKONGRE ile şekillenecektir.’

Eğer;

  • Sosyal Sorumluluk çalışmalarına ilgi duyuyor ve bir yerden başlamak istiyorsanız: SSPKONGRE sizin başlangıç noktanızdır.
  • Hali hazırda gönüllülük faaliyetlerinde bulunuyor ve farklı alanlarda yapılan faaliyetleri öğrenmek istiyorsanız: SSPKONGRE size çeşitlilik noktanızdır.
  • STÖ/Kurum/Kuruluş olarak proje yazıp uyguluyor ve daha kaliteli projeler için çaba harcıyorsanız: SSPKONGRE sizin kaliteye dokunacağınız noktanızdır.

Not1: Tüm oturuma katılan katılımcılara, katılım belgesi verilecektir.

Not2: Başvuru yapmanız durumunda tarafınıza yaka kartı hazırlanacaktır. Bu yaka kartı, kongreden 3 gün önce size gönderilecek olan emaili (25 Nisan) en geç 26 Nisan’a kadar onaylamanız durumunda hazırlanacaktır. Başvuru yaptıktan sonra kongreye katılım durumunuzda meydana gelecek bir değişikliği lütfen [email protected] adresine mail atarak bilgilendiriniz.

SSPKONGRE4 | Katılımcı Başvurusu

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler