Etkinlikler

Gıda Güvenliği Kongresi İçin Geri Sayım Başladı…

0
Gıda Güvenliği Kongresi İçin Geri Sayım Başladı...
Gıda Güvenliği Kongresi İçin Geri Sayım Başladı...

Gıda Güvenliği Derneği tarafından 3 – 4 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul Grand Cevahir Hotel Kongre Merkezi’nde 6.’sı düzenlenecek olan Gıda Güvenliği Kongresi için tüm hazırlıklar tamamlanarak geriye sayım başladı.

Ülkemizde ve bölgemizde ana teması sadece gıda güvenliği olan tek kongre olma özelliği taşıyan ve Gıda Güvenliği Derneği tarafından 3 – 4 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Hotel Kongre Merkezi’nde 6.’sı düzenlenecek olan Gıda Güvenliği Kongresi için ön hazırlıklar tamamlanarak geri sayım başladı.

6. Gıda Güvenliği Kongresi’nin günümüzün ve geleceğin sorunlarına ışık tutabilmesi için çok yoğun ve titiz bir ön hazırlık dönemi geçirdiklerini söyleyen Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner, iki günlük kongre takvimine çok kapsamlı bir içerik planladıklarını belirtti. Ana teması gıda güvenliği olan tek kongre olmanın yüklediği sorumluluk ve gerek yurt içinden gerekse yurt dışından karşılaştıkları yoğun ilgi nedeniyle 6. Gıda Güvenliği kongresindeki oturum sayısını ve çeşitliliğini ön hazırlık sürecinde % 50 daha arttırdıklarını kaydeden Samim Saner, “ilk planlamamızda 2 paralel program düşünmüştük, ancak ön hazırlıklarımız sırasında bu içeriği daha da geliştirerek 3 paralel program uygulamaya karar verdik ve çalışmalarımızı buna göre revize ederek çok sıkı bir çalışmayla çok zengin bir program oluşturduk.” dedi.

Katılımcıların kayıt işlemlerini online olarak http://www.gidaguvenligikongresi.org linkinden gerçekleştirebildikleri 6. Gıda Güvenliği Kongresi’nde 3 – 4 Mayıs tarihlerinde 3 paralel programda toplam 18 oturum gerçekleştirilecek ve bu oturumlarda yurt içinden ve yurt dışından ünlü isimler, akademisyen, uzman ve sektör mensuplarından oluşan 20 yabancı ve 48 yerli konuşmacı sunum yapacak. Kongreye kayıt yaptırmak isteyen katılımcılar 6 Nisan 2018 tarihine kadar işlemlerini gerçekleştirerek erken kayıt imkanlarından faydalanabilecekler.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Uluslararası Gıda Koruma Birliği – IAFP’ın yanı sıra 9 paydaş ve 22 destekleyen kurumun yer aldığı, 6. Gıda Güvenliği Kongresi ele alınacak başlıklar kapsamında, ülkemizde ve dünyada gıda güvenliği konusunda bir çok yeni yaklaşım ve önlemi de ortaya koyacak.

6. Gıda Güvenliği Kongresi Kongre Takvimi:

Erken Kayıt Son Tarihi: 6 Nisan 2018

Kongre Tarihi: 03-04 Mayıs 2018

 

Gıda Güvenliği Kongresi İçin Geri Sayım Başladı...

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir