Etkinlik Biletlerinin Yarısı Yücel Kültür Vakfı’ndan!

web sitesi slider son 2 3
web sitesi slider son 2 3

Yücel Kültür Vakfı, Kültür ve sanatı gençler için ulaşılabilir kılmak ve hayatlarının bir parçası haline getirmek için yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi.
Sosyal Medya kampanyasına katılan gençler, kampanya koşullarını yerine getirmek kaydı ile bir yıl boyunca Kültür Avcısı oluyor.

Kampanyada: 16-29 yaşları arasında, İstanbul’da yaşayan gençlerin yıllık  50 TL katılım bedeli ödemeden, 1 yıl boyunca tiyatro, konser, sinema, festival gibi kültür ve sanat etkinlik biletlerinin yarı parasını Yücel Kültür Vakfı ödüyor.

Kültür Avcıları, katılmak istedikleri etkinlikleri vakfa öneriyor, etkinlikler ağırlıklı olarak gençlerin tercihine göre seçiliyor. Kültür Avcıları, vakfın web sitesine giriş yaparak, aylık etkinlik takviminden gitmek istedikleri etkinlikleri seçiyor, Vakıf biletleri gençler adına satın alıyor!

#EtkinlikBiletininYarısıBizden kampanyası kapsamında sadece Kültür Avcıları değil, etkinliğe katılmak isteyen bir arkadaşı daha yüzde 50 indirimli fiyatla bilet sahibi olabiliyor. 1000 kişi ile sınırlı olan kampanyanın katılım detayları https://www.yucelkulturvakfi.org/etkinlik-biletinin-yarisi-yillik-katilim-bedeli-odemeden-bizden- adresinde yer alıyor.

Yücel Kültür Vakfı Hakkında

Yücel Kültür Vakfı,1969 yılından beri gençler arasında ayırım yapmaksızın, 16-29 yaş grubu arasındaki istekli gençlere kendilerini geliştirmeleri için olanaklar sunuyor.

Gençlerin çağın teknoloji ve imkanlarını kullanarak öncelikle kendilerini ve yeteneklerini geliştirmelerini, ülke ve insanlığa yararlı bireyler olmalarını, dünya gençlerini bir araya getirerek sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunarak diğer kültürler ile olan iletişimlerini de güçlendirmek ve sosyal gelişimlerini sağlamayı amaçlıyor. Bireysel ve proje bazlı burslar, Avrupa Birliği Gönüllü Hizmetleri projeleri, kültürler arası Gençlik Değişim programları, yabancı dil, sinema, tiyatro, konser gibi sanatsal ve kültürel faaliyetler; dağcılık, yelken, kayak gibi spor faaliyetleri; fotoğrafçılık, çevre gezileri, müzeler, sergiler, konserler gibi kültürel aktiviteler; yerel ve uluslararası proje ve etkinlikleri yürütüyor ve gençlerden gelecek yeni proje ve etkinlik fikirlerine maddi ve sosyal destekler sağlıyor. YKV hakkında daha detaylı bilgiye www.yucelkulturvakfi.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler