TEMA Vakfı’ndan Ludovico Einaudi’ye teşekkür!

1518073098 Ludovico Einaudi Arctic
1518073098 Ludovico Einaudi Arctic

TEMA Vakfı çevreye olan duyarlılığı ile bilinen dünyaca ünlü piyanist Ludovico Einaudi’ye vakfın çalışmalarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

TEMA Vakfı yöneticileri 5 Şubat akşamı İstanbul’da gerçekleştirilen konseri sonrası Ludovico Einaudi’ye Ağaç Kardeşliği projesine verdiği destek için bir teşekkür plaketi sundu. Modern Çağın Mozart’ı olarak anılan Einaudi, geçtiğimiz yıllarda hiçbir karşılık talep etmeden Experience adlı eserini TEMA Vakfı’nın kullanımına açmış ve Ağaç Kardeşliği projesinin tanıtım filminin müziği olarak kullanılmasına izin vermişti.

Einaudi’ye TEMA Vakfı’nın çalışmalarından ve Ağaç Kardeşliği projesinden söz eden TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, “Klasik müzik ve deneysel müziğin yaşayan en önemli temsilcilerinden piyanist Ludovico Einaudi, bu akşam enfes bir performans sergiledi. Kendisi çocuklara yönelik doğa eğitimi ve ağaçlandırma projemiz Ağaç Kardeşliği’nin tanıtım filmini hazırlarken ünlü bestesi Experience’ı hiçbir karşılık beklemeden kullanımımıza sunmuştu. Bizler de bu değerli katkısından ötürü proje kapsamında doğa eğitimi alan çocuklarımız ve doğamız adına plaketimizi sunarak kendisine teşekkür etmek istedik” dedi. TEMA Vakfı’nın çalışmalarını ve Ağaç Kardeşliği projesini ilgiyle dinleyen Ludovico Einaudi ise gerçekleştirdiği faaliyetlerden dolayı TEMA Vakfı’nı tebrik etti. Desteklerini sürdürmeye hazır olduğunu ve TEMA Vakfı’nın yeni projelerinde de yer almaktan memnuniyet duyacağını belirtti.

TEMA Vakfı Ağaç Kardeşliği filmi (Müzik: Ludovico Einaudi-Experience)

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler