Bayer’in Girişim Hızlandırma Programı Grants4Apps Turkey için Başvurular Başladı!

Girişim Hızlandırma Programı
Girişim Hızlandırma Programı

Bayer’in Girişim Hızlandırma Programı Grants4Apps Turkey için Başvurular Başladı

  • Bayer, pek çok ülkede sağlık alanındaki teknoloji girişimlerini ve girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla yürüttüğü küresel projesi Grants4Apps’i, bu yıl ilk kez ‘Grants4Apps Turkey’ adıyla Türkiye’ye taşıyor.
  • 4 Mart‘a kadar başvuru kabul edecek Grants4Apps Turkey programı ile Bayer, seçilen beş girişimi 100 gün süren bir çalışma alanı, mentorluk eğitimi ve 50 bin TL hibe ile destekleyecek.

İstanbul, 2 Şubat 2018 – Bayer, dijital sağlık alanında büyümek isteyen teknoloji girişimcilerini desteklemek, girişimcilik ekosistemini güçlendirmek ve girişimlerle iş birliği yaparak inovatif sağlık hizmetlerini ve kurumsal çözümleri geliştirmek amacıyla başlattığı küresel projesi Grants4Apps’i, bu yıl ilk kez ‘Grants4Apps Turkey’ adı altında Türkiye’ye özel olarak hayata geçiriyor. Grants4Apps Turkey programı kapsamında Türkiye’de faaliyet gösteren ve fikir aşamasını geçmiş, insan sağlığı ve hayvan sağlığı iş alanlarına ya da kurumsal firmalara iş ve teknoloji çözümleri sunmaya odaklanan beş başarılı girişim, 100 gün süren bir çalışma alanı, mentorluk eğitimi ve 50 bin TL hibe ile desteklenecek.

‘Grants4Apps Turkey’e Türkiye’nin her yerinden, üzerinde çalışılabilecek yalın bir ürüne (MVP) ya da prototipe sahip olan, sağlık sektörü çalışanlarına ve/veya hastalara fayda sağlayacak teknoloji, bilişim ve iş modeli çözümleri sunan, 18 yaşından büyük herkes başvurabilir. Bayer’in temel faaliyet alanlarını teşkil eden insan sağlığı, radyoloji,hayvan sağlığı alanlarına yönelik ürünlerin ve/veya bu alanlardaki şirketleri destekleyen iş modelleri ve teknoloji çözümlerinin öncelikli olarak destekleneceği Grants4Apps Turkey’e, dileyen girişimciler birden fazla projeyle başvuru yaparak seçilme şansını artırabilir. Başvuruları 4 Mart’ta sona erecek olan Grants4Apps Turkey ile ilgili ayrıntılı bilgi ve katılım şartlarına başvuru sayfasının da bulunduğu http://www.grant4apps.com/turkey internet sitesinde ulaşabilirsiniz.

Bayer Hakkında

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler