Nirun Şahingiray Üçüncü Uluslararası Forumu

Web sitesi şablon 6 1
Web sitesi şablon 6 1

TEGV, 25 Kasım Cumartesi günü düzenleyeceği Nirun Şahingiray Üçüncü Uluslararası Forumu’nda Sizleri Eğitimi Yeniden Hayal Etmeye Davet Ediyor!

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iki yılda bir düzenlediği, Nirun Şahingiray Uluslararası  Forumu ile sivil toplum kuruluşları temsilcilerini, eğitim alanında çalışan profesyonelleri ve akademisyenleri  bir araya getirerek eğitim alanındaki yenilik ve gelişmelerin tartışıldığı bir platform oluşturmayı amaçlıyor.

25 Kasım 2017’de Ashoka Türkiye ortaklığı ile Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek Nirun Şahingiray III. Uluslararası Forumu’nun bu yılki konusu “Eğitimi Yeniden Hayal Etmek”  olarak belirlendi. Bu kapsamda;  Türkiye’de eğitime dair durum tespitinin sunulması, disiplinler arası farklı örneklerin yansıtılmasının yanı sıra  değişen eğitim ve öğrenme modellerinin tartışılması da amaçlanıyor.

Bir çocuğun gelişiminden, eğitim mekânına, eğitim araçlarından, izleme değerlendirme modellerine her şey tüm hızıyla değişiyor. Nirun Şahingiray Üçüncü Uluslararası Forumu;  “o zaman biz neden aynı kalalım” sorusu ile yola çıkıyor. Forum ile; eğitime dair düşünen, çalışan ve üreten tüm paydaşların “eğitimi yeniden hayal etmesi” ve nitelikli ve kapsayıcı eğitime erişim hakkında öneriler sunması hedefleniyor.

Forum 25 Kasım 2017 Cumartesi günü 09:00 – 17:45 saatleri arasında, Kadir Has Üniversitesi Cibali Salon’da gerçekleştirilecek.

Katılım için [email protected] adresine mail atabilir ya da 0216 346 60 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz..

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler